Skip to main content

Co powie dziadek: tak za młodą Kukulską zapytam

portret użytkownika witold k
polska_flaga01.jpg

Sienkiewicz musi odejść - nie tego redaktora cisnął na ziemię. Nie Latkowski a Michnik już dawno powinien leżeć. To tak przy okazji. Dlaczego leżał Latkowski - bo kolesie (przepraszam ich ekscelencje ministrowie - partyjniaki) nie byli pewni co jeszcze ma w zanadrzu. Rzeczpospolita kolesi wyszła na wierzch w tefaenach, polsatach i innych posłusznych. My to wiemy od dawna i nie możemy stawać się pożytecznymi w kolejnych rozgrywkach (jak nazywają) władzy. Na ten przykład w Piotrkowie, to by było nie możliwe. Marian zrobiłby konferencję poinformował, że to próba przejęcia władzy, molestowanie organów i pojechałby na tygodniowy pobyt do kurortu... układać się z chorążym, okrzą czy boczkiem. Darek namalowałby baner, że Chojniak zarobił 2 miliony i po sprawie.

Do meritum.

Uroczo, w 25 rocznicę, władze III RP, pokazały skąd się wzięły, co im po głowach chodzi, jak rozumieją wolność, jak demokratyczny wybór. Przesilenie jest faktem. Czy to dla PIS – jeśli już to źle, kwarantanna powinna jeszcze trwać. Mamy czas na debatę, analizę, wnioski i odbudowę pozycji: Obywatela, Podatnika-darczyńcę.

A redaktor Latkowski, czytam go od lat - jest odpowiedzialnym i poważnym człowiekiem. Jeśli na nagraniach są niebezpieczne dane dla Państwa, pokarze je - Państwo to nie Donald i spółka...

witold k

20 czerwca 2014

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak