Skip to main content

podpisz apel

"Wszystkich nas nie zamkniecie" z takim hasłem 4 czerwca br. manifestowano we Wrocławiu i Warszawie pod ministerstwem sprawiedliwości. Protestujący uświadamiali, że restrykcje dla tych oskarżanych nie różnią się dolegliwością od tych na jakie byli skazywani w stanie wojennym ówcześni działacze "S".
To jest prawdziwe oblicze dzisiejszej wolności, gdzie usłużne media menstrimowe niezauważają tego wydarzenia, bo są modelowane na wzór jedynie słusznej lini "utrawaczy władzy ludowej" - czyli "grupy czymającej władzę" również przez ostatnie 25 lat, a więc okrągłostołowych zdrajców Polski sformowanych w Magdalence.

Takie są fakty:
19 maja 2014 roku polskie sądownictwo po raz kolejny skompromitowało pojęcie sprawiedliwości.To już nie są wyroki ośmieszające sędziów, to straszna, deprawująca, ohydna i uwłaczająca majestatowi Rzeczypospolitej haniebna zdrada wszystkiego co w pojęciu sprawiedliwości się mieści. Wrocławski sąd pod przewodnictwem Pawła Chodkowskiego skazał bowiem na kary aresztu i grzywny 19 osób obwinionych o zakłócenie wykładu mjr. Zygmunta Baumana, który w czerwcu 2013 r. odbył się na Uniwersytecie Wrocławskim.
4 czerwca we Wrocławiu jest organizowany protest - nam piotrkowianom jeżeli trudno wziąć udział w tej manifestacji to wypada chociaż dołączyć swój podpis w tej sprawie.
Możemy to zrobić tutaj
Warto skorzystać z publikacji KATOLICKIEGO STOWARZYSZENIA DZIENNIKARZY
gdzie można doczytać poszechnie nie podawane informacje np. tutaj
ale nie tylko...
Mądremu dość ...

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak