Skip to main content

„Populizm nic nie kosztuje...”

portret użytkownika witold k
herbPT.svg.png

Populizm nic nie kosztuje, stwierdziło uprzywilejowane w folwarku pana Krzysztofa, (...) - co skrupulatnie wykorzystały reżimowe przekaziory. Tak, jakby samo takie skwitowanie opozycji nie było nic nie kosztującym populizmem? (Nie mówię o kosztach wyprodukowania specjalnego kolejnego propagandowego spotu... za publiczne pieniądze!)

Zaprawdę powiadam wam, że opozycja (…) z folwarku pana Adama, to wartość najważniejsza. Innej opozycji nie ma! Należy ją szanować – za każdą cenę! Wyścigi nic tu nie wnoszą. Zwrócę uwagę, że nie ma takiego (…) w całym polskim folwarku, które zwróciłoby uwagę na fakt, że śmieciem jest człowiek (bądź powierzchnia, jaką zajmuje), a nie to, co wyprodukował.

Dla przyzwoitości należało podziękować opozycji za podjęty temat. Następnie odpowiedzieć, że ich słuszne postulaty odnośnie do przeanalizowania ceny za śmieci, wrócą pod obrady, wtedy kiedy będą mogły wejść. Owszem, była taka wypowiedź, ale to nie z niej zrobiono hit.

Ma ktoś wątpliwość, że opozycyjne opinie, komentarze, projekty - to podstawowy, najważniejszy lek na odtłuszczanie mózgów – na trzeźwe myślenie i działanie?

witold k

27 czerwca 2013

3.666665
Ocena: 3.7 (6 głosów)
Twoja ocena: Brak