Skip to main content

Józef Wieczorek laureatem Nagrody Kongresu Mediów Niezależnych przyznawanej za obronę prawdy w mediach

portret użytkownika Admin

Nasz Kolega, Autor trybunalscy.pl, p. Józef Wieczorek, otrzymał Nagrodę Kongresu Mediów Niezależnych za obronę prawdy w mediach. Pan Józef, doktor geologi, Piotrkowianin z pochodzenia, jest wybitną - ważną postacią funkcjonującą na trudnej niwie do normalnienia świata nauki i świata mediów.

Oto komunikat Kongresu.

Walne zebranie Kongresu Mediów Niezależnych obradujące w dniu 8 czerwca 2013 roku przyznało Nagrodę Kongresu Mediów Niezależnych za obronę prawdy w mediach Panu Józefowi Wieczorkowi blogerowi i reporterowi, za systematyczne dokumentowanie działań niezależnych.

Redakcja Blogmedia24.pl składa Panu Józefowi Wieczorkowi serdeczne gratulacje.

Kongres Mediów Niezależnych przyznał również wyróżnienia, które otrzymali:

1. Mariusz Dzierżawski – prezes Fundacji Pro-prawo do życia, za konsekwentne uświadamianie społeczeństwu konieczności ochrony życia nienarodzonych dzieci.

2. Ewa i Waldemar Podgórscy – za prowadzenie księgarni im. gen. Stefana Grota Roweckiego w Łodzi, która stała się miejscem dyskusji i kształtowania opinii niezależnej.

3. Stanisław Michalkiewicz – za publicystykę polityczną, odwagę osobistą i walkę o wolność słowa w Polsce.

Kongres Mediów Niezależnych postanowił przyznać pośmiertnie Laur Honorowy KMN :

Barbarze Chojnackiej – współtwórczyni ruchu "Solidarni 2010" i portalu Solidarni2010.pl; Erazmowi Ciołkowi – wybitnemu fotografikowi i dokumentarzyście przemian polskiej walki o niepodległość oraz blogerowi "Seawolfowi" czyli Tomaszowi Mierzwińskiemu.

Oficjalne ogłoszenie decyzji KMN podczas Pikiety Wolności Solidarnych 2010 na Placu Zamkowym - dziś o 23.00

Walne zebranie Kongresu Mediów Niezależnych wybrało nowe Prezydium. Przewodniczącym został ponownie wybrany Krzysztof Czabański, Sekretarzem Kongresu została wybrana Teresa Tokarska, członek i przedstawiciel Stowarzyszenia Blogmedia24.pl w KMN.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak