Skip to main content

PIOTR MAJCHER - pozycja 11 lista nr 5 - kandydat do Sejmiku Województwa

portret użytkownika Piotr M.

Szanowni Państwo! Drodzy Przyjaciele!

Jestem miło zaskoczony szerokim poparciem jakie wielu z Was deklaruje w związku z kandydowaniem przeze mnie do Sejmiku naszego Województwa. Mam nadzieję, że Wasze deklaracje przełożą się na wynik wyborów w dniu 21 listopada.
Wielu z Was zwróciło szczególną uwagę na (kliknij "czytaj dalej")

to, że nasze Miasto i nasz region nie jest dostatecznie reprezentowany w tak ważnym organie samorządu terytorialnego jakim jest Sejmik.
Ponadto o wydarzeniach jakie mają miejsce w Sejmiku można dowiadywać się, i to szczątkowo, z Łódzkich Wiadomości Dnia.
Deklaruję, że jeśli obdarzycie mnie swoim zaufaniem, będę na bieżąco zdawał Wam relację z sesji Sejmiku i będę oczekiwał na Wasze sugestie i opinie (jeśli zgodzi się Witold to na portalu trybunalscy.pl) - Samorząd musi być przejrzysty!
Zachęcam wszystkich Czytelników do udziału w wyborach w dniu 21 listopada i oddanie świadomych i przemyślanych głosów na kandydatów na poszczególne szczeble Samorządu Terytorialnego!

Piotr Majcher

moja ulotka wyborcza

17 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Pilne

portret użytkownika witold k

Pewnie, bez zasadniczych zmian w ordynacji wyborczej (większościowa, okręgi jednomandatowe, obowiązek głosowania) Polacy do urn nie pójdą. Jednak, Ci politycznie zorientowani, tym bardziej mają obowiązek udziału w głosowaniach. Zwłaszcza, że mamy młodych oddanych ludzi takich jak Piotr...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.