Skip to main content

Razem możemy jeszcze więcej!

portret użytkownika Zenon Woźniak
powiat_piotrkowski.svg.png

Razem możemy jeszcze więcej! Pod tym hasłem startuję w wyborach do Rady Powiatu. Jestem kandydatem z okręgu nr 1 (gminy: Aleksandrów, Łęki Szlacheckie, Ręczno.)

Nazywam się Zenon Woźniak, mam 48 lat. Jestem żonaty, moja żona jest nauczycielem. Mam dwóch synów. Starszy syn jest studentem prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, młodszy zaś gimnazjalistą. Posiadam średnie wykształcenie. Pracuję w PGE Dystrybucja S. A.- oddział Łódź Teren. Jestem członkiem zarządu NSZZ „Solidarność” w Rejonie Energetycznym Piotrków Trybunalski.

Szanowni mieszkańcy gmin: Aleksandrów, Łęki Szlacheckie, Ręczno!

Uczciwość, rzetelność, szacunek dla każdego człowieka, konsekwencja w działaniu to cechy, którymi się kieruję i określają moją osobowość. Jako członek NSZZ „Solidarność przez lata walczyłem i walczę o prawa każdego, kto tej pomocy potrzebuje. Z natury jestem społecznikiem, dlatego praca dla ludzi to dla mnie największy zaszczyt i honor. Dlatego Państwa poparcie będzie dla mnie zobowiązaniem do codziennej, ciężkiej pracy w powiecie na rzecz naszego, wspólnego dobra. Apeluję do Państwa o danie mi szansy, bo wiem, że razem możemy zrobić coś dobrego. Nasz okręg wyborczy nr 1 potrzebuje takiego radnego, jak ja. Czyli radnego, który będzie blisko Was i dla Was. Mam nadzieję, że zdajecie sobie Państwo sprawę , jak bardzo dobrą i ważną dla siebie decyzję podejmiecie oddając swój cenny głos na moją osobę, ponieważ tylko wtedy będę mógł skutecznie walczyć i działać w Waszym interesie!

Pamiętajcie! Tylko Razem możemy jeszcze więcej!

Zenon Woźniak

13 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak