Skip to main content

Kampania wyborcza...

portret użytkownika janusz
herbPT.svg.png

Kampania wyborcza, choć to wydaje się dziwne, to trudny do rozmowy czas. To czas szybkiego, skrótowego, że tak powiem dotarcia do wyborcy. A i normalna codzienność, jej trudności, gonitwa, także zabiera wszelaki nadmiar czasu.

No cóż, namówili mnie. Kandyduję do Rady Miejskiej. Mam tam przywołać atmosferę I i II kadencji. Byłem radnym w latach 1990-1998. Pełniłem ważne funkcje. Mówią, że należy po pierwsze sięgnąć do ludzi z tamtego czasu, po wtóre do tamtej bezinteresownej atmosfery. Dobrze. Przyrzekam pełne zaangażowanie, tak jak to miało miejsce wtedy kiedy służyłem Miastu: w Zarządzie Miasta w pierwszej i w opozycji w drugiej kadencji Rady Miejskiej Piotrkowa Trybunalskiego.

Urodziłem się 3 września 1955 r. w rodzinie, w której realizowano katolicki model życia. Lata dzieciństwa a później młodości, aktywnie przeżyłem w rodzinnym Piotrkowie ucząc się i pracując zawodowo i społecznie.

W roku 1980 jako pracownik FMG "Pioma" związałem się z NSZZ "Solidarność". Pełniłem w niej liczne przywódcze funkcje, nie uniknąłem represji stanu wojennego. Lata trudne 1982-89 to lata wzmożonej aktywności, na miarę tamtego czasu. Staram się być wiernym i aktywnym zwolennikiem piotrkowskiej prawicy.

Mam do zaoferowania doświadczenie i fachowość w zarządzaniu naszym miastem. Żona i synowie, z którymi już od 20 lat prowadzę rodzinne przedsiębiorstwo w pełni akceptują moją postawę polityczną i społeczną.

Janusz Migdał

10 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak