Skip to main content

Półmetek kampanii wyborczej

portret użytkownika Piotr Masiarek
herbPT.svg.png

Jeśli dobrze obserwuję moją kampanię to uważam, że jest prowadzona w atmosferze spokoju, szacunku dla mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego ale także dla moich konkurentów. Nie lubię agresji, pyszałkowatych zachowań bo po prostu taka jest moja osobowość i szanuję każdego człowieka nawet jeśli to mój konkurent polityczny.

Kampania wyborcza pochłania dużo czasu i energii, nie zawsze pozytywnej, wobec tego ważna jest reakcja mojej rodziny. Mam wspaniałą, kochającą i wspierającą mnie rodzinę. Moje dzieci są już dorosłe i wykazują pełne zrozumienie dla taty, zapracowanego i mocno zaangażowanego w tę kampanię. Jest to dla nas wszystkich bardzo ciekawy i emocjonujący okres.

No. Mam pełną świadomość, że być prezydentem miasta o tak bogatej historii jak Piotrków Trybunalski to wielka odpowiedzialność. Zrobię wszystko, aby zrealizować mój program i przywrócić naszemu miastu dawną jego świetność. Liczę więc na to, że piotrkowianie będą mi pomagać w tym trudnym, wspólnym zadaniu. Zaproponuję nowoczesne formy bieżącego kontaktu z mieszkańcem i jego talentami. Moja partia Prawo i Sprawiedliwość będzie mnie rzetelnie wspierać w mojej pracy na rzecz rozwoju miasta i lepszego życia całej piotrkowskiej społeczności. Jestem z urodzenia piotrkowianinem i zawsze problemy miasta były mi bardzo bliskie i dlatego proszę o okazanie mi zaufania, bo dobro Piotrkowa Trybunalskiego, jest również moim osobistym dobrem.

Nasz PiSowski „dekalog samorządowy”, jest bardzo ważnym samorządowym zestawem zasad i musimy je koniecznie zrealizować. Zapewnią one bowiem wszystkim mieszkańcom maksymalne możliwe bezpieczeństwo osobiste, możność korzystania z wolności gospodarczej i publicznej, korzystanie z bezpłatnej opieki medycznej oraz opieki nad rodziną i osobami starszymi, a także zapewnią na odpowiednim poziomie edukację i kulturę i wyrównają szanse życiowe mieszkańców miast i wsi . Zasady te są integralną częścią programu samorządowego Prawa i Sprawiedliwości na lata 2010 – 2014, które należy z należytą starannością wprowadzić.

Piotr Masiarek: www.piotrmasiarek.com

9 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak