Skip to main content

List do Wyborcy w okręgu nr III

herbPT.svg.png

Nazywam się Monika Bremerska, mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim. W jesiennych wyborach samorządowych kandyduję na radną do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w okręgu III, z listy nr 5 (PiS), pozycja 14.

Pracuję w Biurze Poselskim Antoniego Macierewicza w naszym mieście, jestem v-ce przewodniczącą Stowarzyszenia Rodzin Katolickich, współpracuję z Klubem Gazety Polskiej, byłam również współtwórczynią miesięcznika „Rodzina Trybunalska” i autorką wielu artykułów dla tego pisma. Jestem matką Honorowego Obywatela Piotrkowa Trybunalskiego – śp. Doroty Piesik, heroicznej matki, która dla uratowania nie narodzonego dziecka, złożyła ofiarę cierpienia i życia.

Nigdy wcześniej nie kandydowałam do Rady Miasta, ale czas jest taki, że coraz głośniej słychać „larum” granie i dlatego trzeba myśleć o domu mojej Ojczyzny, wziąć się do pracy na rzecz społeczności piotrkowskiej i na rzecz naszego piotrkowskiego Grodu.

Za Norwidem wołam:

„Bo Ojczyzna – moi Ziomkowie – jest to moralne zjednoczenie,
bez którego nawet partyj już nie ma,
bez którego partyje są jak bandy lub koczowiska polemiczne,
których ogniem niezgoda,
a rzeczywistością dym pustych wyrazów”

Kandyduję, bo pragnę, aby nasze miasto było coraz piękniejsze i wolne od przestępczości, złodziejstwa, zdziczenia obyczajów i cwaniactwa żerującego na biedzie. Chcę, aby ludzie byli uśmiechnięci i szczęśliwi, młodzież bez narkomanii, pijaństwa i bylejakości, realizująca swoje ideały i cele życiowe zgodnie ze swymi talentami.

Kandyduję, bo chcę, abyśmy razem nauczyli się wolności, tak aby była ona dla nas zadaniem a nie darem i byśmy nie czekali na dyspozycje i wytyczne, ale sami tę wolność zagospodarowali dla dobra wspólnego. Śpieszmy się, bo wolność jest niecierpliwa!

Bądźmy mądrzy i dobrze wybierajmy, samodzielnie decydujmy i nie miejmy zniewolonych umysłów, skamieniałych serc i nie ustawajmy w drodze do lepszej przyszłości. Odrzućmy rozpacz i zwątpienie, otwórzmy nasze serca i umysły na radość i nadzieję!

Zagłosujcie Szanowni Państwo na Prawo i Sprawiedliwość i razem przekroczmy próg - Nadziei!
Zagłosujcie na moją skromną osobę, bo chcę jeszcze trochę popracować dla Piotrkowa Trybunalskiego, aby był miastem nowoczesnym i wspaniałym a mieszkańcy szczęśliwi! (Pozycja 14 na liście nr 5)
Zagłosujcie na Piotra Masiarka – kandydata na Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego, rekomendowanego przez Prawo i Sprawiedliwość!

Wybierzmy wolność, przedsiębiorczość, niezależność myślenia, dumę z bycia Polakami i prawdziwe otwarcie na świat!

Z wyrazami szacunku i solidarności : Monika Bremerska.

listopad 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak