Skip to main content

"Musimy się wszyscy na nowo policzyć"

portret użytkownika witold k
J.Kaczyński.jpeg

Musimy się wszyscy na nowo policzyć

To wedle mojej oceny najważniejszy transparent z manifestacji-koncertu charytatywnego PiS. Koncert odbył się w Warszawie 22 maja...

Mamy kampanię wyborczą i zapewne sztab wyborczy Jarosława Kaczyńskiego – w nawale pracy nie dostrzegł, że galeria transparentów, jak niegdyś np. na Jasnej Górze, przedstawiała szereg mniejszych i większych politycznych: grup, intencji, czy kierunków rozwoju. To znaczy, że po mimo przykrej, czasem bardzo przykrej współpracy z PiS, środowiska na nowo, udzielają swego poparcia dla kandydata PiS na prezydenta.

Myślę, że naprawianie błędów w polityce współpracy jest równie ważne. Jest tak ważne, jak naprawa szkód powodziowych. Wszyscy Ci, którzy nie wystawili swoich kandydatów powinni być przygarnięci bez żadnych warunków wstępnych. Ci, którzy podjęli się ryzyka przegrania kandydata PiS, powinni być zrozumiani. Stanowią brzegi polskiej rzeki. Brzegi które trzeba wzmacniać i chronić.

Takiej sytuacji jeszcze nie było. Po smoleńskiej tragedii scena polityczna w kraju wreszcie się ujawniła w pełnej krasie. Mogliśmy się dowiedzieć gdzie koncesjonowany mistrz Wajda ma przyjaciół, że więcej pokazywał nie będę... każdy widzi. Bronisław Komorowski sam wybrał generałów z WSI. Platforma, trefne interesy z ubecją i jej nowymi parobkami. Długo na takie odsłonięcie się czekaliśmy.

Jak PiS mówi „Polska jest najważniejsza” to jak rozumiem, nie mówi, że to o PiS chodzi. „Bądźmy Razem” - jak rozumiem po to aby nasze pisowskie ideały nie zginęły w morzu: katolickich, narodowych, antykomunistycznych, wolnorynkowych nadziei, że jesteśmy w eurokołchozie po to aby się wzmocnić a nie zginąć.

witold k

23 maja 2010

Galeria... na dole załączonego arta

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

I to kolejny

Marcin Majewski

I to kolejny błąd polskiej Prawicy. Trzeba budować nową, trzecią siłę, nie od nowa opierać się na starych, skruszałych fundamentach.

Nie!!!

portret użytkownika witold k
cytuję Marcin Majewski

Marcin Majewski

I to kolejny błąd polskiej Prawicy. Trzeba budować nową, trzecią siłę, nie od nowa opierać się na starych, skruszałych fundamentach.

już dawno byśmy się pozbierali gdybyśmy nie dali sobie w Magdalence wpisać do Konstytucji ordynacji proporcjonalnej, zamiast większościowej. Okręgów jednomandatowych i obowiązku udziału w wyborach. Proponujesz kolejną kanapową partię mam pytanie. Skąd pieniądze, wiesz ile potrzeba pieniędzy na start nowej formacji - setki czego milionów... To co mamy to majstersztyk ubecji jej parobków. W każdej niekomunistycznej formacji są osoby, które robią dobrą robotę. Nie mogą się zebrać i nic na to nie poradzimy. Musimy wybrać tę która nam najbardziej odpowiada i przy jej boku służyć. Nie powoływać, ciągle i ciągle nowych bo to nie mam służy...

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.