Skip to main content

Piotrków Trybunalski podstawia nogę Traktatowi z Lizbony

portret użytkownika paweł
logo unia.jpg

Informacja o przyjęciu przez TK wniosku posła Antoniego Macierewicza wnoszącego o zbadanie zgodności z konstytucją III RP Traktatu z Lizbony nie spotkała się ze zbyt wielkim oddźwiękiem mediów w kraju. Może wynika to ze specyfiki miejsca, w którym poseł zdecydował się ogłosić decyzję Trybunału. A wybrał poseł Macierewicz Piotrków Trybunalski, czyli swój okręg wyborczy. To tu zwołał 7 grudnia br. konferencję prasową. Konferencja ta okazała się w zasadzie wywiadem dla portalu Prokapitalizm.pl. Dziennikarze przybyli na spotkanie (coś, koło trzech) nie sprawiali wrażenia szczególnie zainteresowanych tematem, a po 5-7 minutach wszyscy zwinęli sprzęt i sobie poszli.

Poza pytaniami zadawanymi przez reportera Prokapa, padło tylko jedno pytanie ze strony przedstawicieli innych mediów. Dotyczyło ono decyzji posła o zorganizowaniu konferencji właśnie w Piotrkowie Trybunalskim. Poseł odpowiedział, iż właśnie stąd otrzymał najwięcej petycji wzywających go do zaskarżenia traktatu.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od wywiadu jakiego p. Macierewicz udzielił naszemu portalowi, a opublikowanego u nas 7 września 2009 roku, oraz wystosowanego niedługo potem przez poszczególnych członków naszej redakcji apelu wzywającego posła Macierewicza do wypełnienia deklaracji złożonej w wywiadzie. Poniżej publikujemy odnośniki do wszystkich materiałów Prokapa, publikowanych u nas, a dotyczących tej sprawy.

Nasza akcja

Za: Prokapitalizm.pl - Wywiad z Posłem

9 grudnia 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

W piotrkowskim grajdołku

nie ma zainteresowania Traktatem, polityką... jest wchodzenie między pośladki... np. Kołom radia Maryja. Młodzieży... pewnie sztabowcy dotrą do każdej grupy podatnej na manipulację. To oczywiście dzieje się już 3 lata obecnie nad wyraz aktywnie.

Owszem środowisko trybunalskich.pl i prokapitalizm.pl jest inne. My nie traktujemy Piotrkowian jak (...).

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.