Skip to main content

Świętej Pamięci Alicja Ciesielska

portret użytkownika witold k
Alicja Ciesielska.png

Siedemnastego listopada 2022 odprowadzimy na dalszą służbę Alicję ze Zjednoczenia Chrześcijańsko Narodowego – z pierwszej piotrkowskiej drużyny ZChN. To niesamowicie istotne żeby wskazywać osoby postaci w ich przyrodzonych, przynależnych miejscach w kontekście historycznym, politycznym każdym w jakim osoba żyła funkcjonowała pracowała.

Dziś kiedy widzimy upadek III RP na wzór tegoż PRL. Podobne uwikłanie w długach i szwadronach walczących dla walki - bez sensu za to niebezpieczniejszych państwowo narodowo. Różnica taka, że III RP pod obecną administracją Zjednoczonej Prawicy odporna jest na metody walki jakie pokonały PRL; nie zabija nie zwalcza swoich politycznych przeciwników nawet wtedy kiedy nie ma wątpliwości co do o ich agenturalności. PRL upadł, bo oprócz długów miał na sumieniu polskich Synów i Córki.

Świętej Pamięci Alicja swoim członkostwem w politycznej alternatywie, wtedy nie mającej większych szans na przetrwanie przyłożyła ręki do dzisiejszych nadziei; Zjednoczonej Prawicy i jej oponentów polskiego katolickiego chowu.

Wtedy kiedy ukułem bon mot „Nieznany Działacz” na wzór „Nieznanego Żołnierza” to i o śp. Alicji myślałem.

Bogu nie będą dzięki za Alicję.

Cześć jej Pamięci.

W modlitwie i nadziei...

witold k

13 listopada 2022

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak