Skip to main content
portret użytkownika Z sieci

Modlitwa

Ojcze Boże, w potężnym imieniu Jezusa! Modlę się, mówię i ogłaszam uzdrowienie wszystkim narodom świata. Stoimy i ufamy Twoim obietnicom! Żadna plaga nie zbliży się do naszego mieszkania. Uzdrów nas, bo Twoimi ranami jesteśmy uzdrowieni! Dotknij umysłów i serc naszych przywódców, aby wprowadzali w życie tylko radę Bożą dla narodów. Cokolwiek diabeł zaplanował przeciwko narodom, jest odcięte w Imieniu Jezusa. Ojcze, wzywamy Cię, abyś wybawił świat. Aby Twoja wola była uwielbiona. Pokornie prosimy, aby spełniała się wola Twoja!

Modlimy się o to szczególne błogosławieństwo dla tych, którzy czytają tę modlitwę i przekazują ją innym! Ogłaszam i ogłaszam Zwycięstwo w Imieniu Jezusa!
Amen!
Chwała Bogu!

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Proszę wczytać się w tę jak nazwano modlitwę

portret użytkownika witold k
5

Pomieszanie z poplątaniem.

Osoba pisząca potem rozsyłająca stawia się w osobie Stwórcy i wmawia Mu co ma zrobić. To po pierwsze. Po kolejne kto powiedział, że mamy żyć i że taka jest wola Stwórcy. Głupota kosmiczna. Jeśli mielibyśmy być nieśmiertelni nie byłoby postępu. Dalej siedzieliśmy na drzewach. (drzewa też umierają) Litości. Mamy pod paragrafem (Mojżesz), obowiązek troszczyć się o własne zdrowie i życie. Tyle. Nic więcej. Reszta to żydowskie oszołomstwo.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.