Skip to main content

“SLD kontra człowiek”

Stalin.jpg

“SLD kontra człowiek”- tak Mariusz Staniszewski, publicysta gazety “Polska” skomentował działania rozpoczynające kampanię wyborczą lewicy. SLD zapomniało dodać, że hasło kampanii: “Po pierwsze człowiek” można czytać dokładniej: po pierwsze nasz człowiek.

Lewica idzie do boju o utrzymanie posad dla partyjnych potakiwaczy, którzy już dawno winni odsunąć się w cień by przestać szkodzić polskiemu społeczeństwu. Na szczęście “liczba wyborców SLD kurczy się podobnie jak liczba byłych funkcjonariuszy bezpieki.” Z takim szyldem nie można powalczyć o zwycięstwo a nawet może to nie wystarczyć do przetrwania. “Nowoczesna lewica nie może mieć totalitarnych korzeni” i w tym nadzieją, że marzenia SLD o powieleniu hiszpańskiego wzorca to mrzonki!

Zb.Ziemba

22 kwietnia 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Nagłe zastępstwo?

Czy PiS pragnie na lewicy zastąpić SLD jako nowoczesna lewica? Wszystko na to wskazuje. Wycinanie prawego skrzydła PiS-u jest tego najlepszym przykładem. Po prostu nie należy się bać i trzeba napisać jasno i otwarcie do potencjalnych wyborców i współobywateli, że PiS jest w formie prawicowe, a w treści lewicowe. Niestety! To jest tradycja socjalizmu piłsudczyzny.

Zamiast marnować czas...

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

...można zrobić coś pożytecznego! Przedstawiciele trzech prawicowych {nie PIS-owskich) komitetów wyborczych do euro-parlamentu muszą zebrać podpisy wyborców, aby móc zarejestrować listy swoich kandydatów.
WYSTARCZY IM POMÓC SKŁADAJĄC SWÓJ SZLACHETNY PODPIS!
W Piotrkowie Tryb. listy UPR-u znajdują się:
w biurze "SIGMA" przy ul. Piastowskiej 5/7 m 2,
oraz w Aptece przy ul. Rudnickiego 22 (wejście od ul. Jedności Narodowej)
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.