Skip to main content

Zaproszenie na 36 pielgrzymkę EEE na Jasną Górę

portret użytkownika Nazaret Energetyków
21.08.2021
22.08.2021

Szczęść Boże,

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy

36 Pielgrzymka Energetyków, Elektryków, Elektroników

Pielgrzymka w tym roku, nadal jeszcze odbędzie się w stanie ustępującej epidemii, a ze względu na ograniczone przygotowania, pokaże taką obecność do jakiego zmobilizuje się nasza społeczność.

Przygotowywany program nie będzie tak okrojony jak w ubiegłym roku - najprawdopodobniej nie będzie przemarszu z Częstochowskiej Archikatedry i sobotniego spotkania w auli.

Za to Zarząd Krajowy KSE „Nazaret” stara się aby przebieg był nie mniej atrakcyjny jak przed laty. Zapewne będzie coś nowego dla naszej ogólnokrajowej wspólnoty energetyków.

Szczegóły są jeszcze uzgadniane i dopracowywane w zmieniającej się rzeczywistości.

Łódzkie środowisko już rozpoczyna zapisywanie na dwudniowy wyjazd na Jasną Górę, gdzie zostały zarezerwowane noclegi w Halach przy narodowym sanktuarium.

Proszę o podjęcie działań organizujących grupę wyjazdową z naszych terenowych komórek, aby nie zabrakło was w tym ważnym wydarzeniu.

Zaproszenie należy także kierować do naszych emerytów, aby mogli nadal budować duchową grupę wzbogacając nasze zaangażowanie.

Proszę, aby wybrana osoba prowadząca zapisy w danej lokalizacji od razu przekazała mi kontakt na siebie, abym miał potwierdzenie prowadzonej organizacji pielgrzymki.

Szczegóły organizacyjne zostaną przesłane jak tylko otrzymam od Zarządu Krajowego KSE „Nazaret”

Z Bożym pozdrowieniem

Ryszard Łopaciński

4.75
Ocena: 4.8 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak