Skip to main content

Poseł Palikot przekroczył granice...

Sejm_RP.jpg

Poseł Palikot przekroczył granice przyzwoitości. Wiele już razy zaskakiwał chamstwem, głupotą i cynizmem ale jego ostatnie wypowiedzi są skandaliczne!

Poseł PiS Tomasz Dudziński poinformował, że złoży do prokuratury rejonowej zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez posła PO Janusza Palikota.
Chodzi o wypowiedź Palikota dla portalu Wirtualna Polska, w której stwierdził on m.in., że „są różne sposoby upijania się (...) Można upić się na Buddę (znikam) i na Chrystusa (umrę za wszystkich z przepicia)”. Zdaniem Dudzińskiego, wypowiedź ta obraziła uczucia religijne wielu Polaków.

„Wobec bezczynności organów ścigania, wobec milczenia prokuratora generalnego Andrzeja Czumy, który w moim przekonaniu był i jest zobowiązany do wszczęcia z urzędu postępowania przeciwko posłowi, postanowiłem złożyć do prokuratury rejonowej Warszawa-Śródmieście zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Janusza Palikota” - powiedział Dudziński.

Poseł PiS podkreślił, że złożenie tego zawiadomienia wynika z jego „sumienia, rozumu”. „Jako katolik stwierdzam, że moje uczucia religijne zostały obrażone, tak jak uczucia religijne wielu Polaków wierzących w Boga” - czytamy w zawiadomieniu.

Więcej na: www.pis.org.pl

Zb.Ziemba

10 kwietnia 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

poseł ...

palikot to przedłużenie wielkiej gęby Stefana Niesiołowskiego i jeśli śledziłeś stronie trybunalskich, najlepiej by było, abyś przesłał na e-mail stefana to, co o nim myślisz.

Ps. Chciałbym zostać milionerem w takim " stylu" jak Palikot, tylko honor mi nie pozwala.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.