Skip to main content

Oświęcim 14 czerwca 2020

14.06.2020 07:00
14.06.2020 18:00

14 czerwca 2020 roku niedziela Polacy w tym członkowie i sympatycy Konfederacji wezmą udział w Marszu Niepodległości w Oświęcimiu.

MARSZ ODBĘDZIE SIĘ W 80 ROCZNICĘ TRANSPORTU PIERWSZYCH WIĘŹNIÓW DO OBOZU KONCENTRACYJNEGO W OŚWIĘCIMIU.

Organizatorem Marszu są ROTY NIEPODLEGŁOŚCI.

MIESZKAŃCY PIOTRKOWA Trybunalskiego, BEŁCHATOWA I NAJBLIŻSZYCH OKOLIC MOGĄ SIĘ ZAPISYWAĆ NA TĘ UROCZYSTOŚĆ U PIOTRA KORZENIOWSKIEGO TEL 696 040 650.

Urszula

10 marca 2020

5
Ocena: 5 (10 głosów)
Twoja ocena: Brak

Urszula do cholery

portret użytkownika Admin

Przez Twoich kolegów z PT apelowałem o to abyście się przedstawili. Pokazali jakąś nową jakość w polityce. Litości!

Odpowiedź

Jest nas dużo a będzie jeszcze więcej, dane personalne nie musza być podane na PANA zachcianki. Pozdrawiam

Rozumiem,

portret użytkownika witold k

Rozumiem, że nie idzie w tym zjedzie do Oświęcimia o to, aby wkurzyć szefostwo szowinistów z Izraela ani o to, aby z polskich politycznych władz zrobić pożytecznych dla Izraela idiotów.

Że chodzi o to, aby pokazać polityczną niezręczność Polski wobec Izraela wymuszoną - jak ma się rozumieć - bieżącą trudną sytuacją w okiełznaniu żydowskiego szowinizmu. Że zjazd ma być masowym poparciem Państwa polskiego w jego trudnej pozycji.

Potrzeba tu spolegliwości po obu stronach. Polski przypadek z hitlerowskim obozem jest dobrym przykładem dla przyszłości. Wybiegającym, w sposób pozytywny, w rozwiązanie wielu problemów np. naszych grobów z I i II RP. Polacy np. mają uprzywilejowaną pozycję na cmentarzu po obozowym w Austrii. To nowa rzecz... warta wsparcia jak i pokazania granic dla żydowskiego oszołomstwa i temu ma służyć owy zjazd w czerwcu moi mili parafianie.

Odpowiedz

To co Pan myśli to PANA problem, jeśli chodzi o MARSZ to chodzi o pamięć o pierwszym transporcie Polaków z TARNOWA właśnie do tego OBOZU.