Skip to main content

XXX lat Solidarności Energetyków w III RP

portret użytkownika witold k
logoPGE.jpg

Wstęp.

W styczniu 2019 w energetyce minie trzydzieści lat od (politycznej) próby zachowania pewnej ideowej ciągłości: bytu, którego nie przewidzieli reformatorzy PRL i który musiał być (w tamtym czasie) rozgromiony, ponieważ groził podważeniem szykowanych od lat siedemdziesiątych XX w. układów Zachodu z Polską - ważnego elementu mającego wpływ na zakończenie “Zimnej Wojny”.

Nieogarnianie Sierpniowego‘80 żywiołu przez strony układające się wedle wytycznych realizowanych w środowisku Klubu Krzywego Koła już po jego wyniesieniu się do Francji (Komandosi) to konsekwencja Jałty. Pozbawienie polskiego zdrowego żywiołu, wpływu na politykę i edukację elit PRL.

Do meritum

Apeluję do PGE o uwzględnienie ważnej sprawy w PGE Dystrybucja oddział Łódź, ponieważ u nas faktycznie zaistniała forma zachowania ciągłości polskiego zrywu zapisanego później w solidarnościowej grafice i zepchniętego wpierw do podziemia, później do trudnej pracy u podstaw.

Jesteśmy (PGE Dystrybucja Łódź) małym elementem uosabiającym, (o znaczącym wpływie na procesy w energetyce) fakt realizacji w praktyce trudnej drogi do państwowego i narodowego ułożenia naszej trudnej polskiej pozycji, o czym wyżej.

To jest moja kolejna zaczepka w istotnej sprawie, która zasługuje na jej wskazanie - jest konieczna ze względu na bieżący wyścig przesłaniający obraz rzeczywisty.
Oczywiste, że chcę mieć wpływ na przygotowanie i realizację projektu. Jest to potrzebne także dla miasta Łodzi.

witold k

3 sierpnia 2018

5
Ocena: 5 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak