Skip to main content

Nasi przyjaciele...

portret użytkownika witold k

No.. no... to sie naraziłem. Wpierw dostałem meila oburzonego czytelnika trybunalskich.pl o tym, że Krupa, Macierewicz, Jurek to nie są jego przyjaciółmi. Skądinąd wiem, że nie cierpi pani Krupy po podziękowała LPR-owi. Za co Macierewicza i Jurka - to nie wiem. Rzeczywiście, trybunalscy.pl mają być paletą dla prawicy. Szybko włożyłem dwie sztandarowe postaci: prof. Giertycha i Chrzanowskiego. Okazało się, że naraziłem się innemu czytelnikowi trybunalskich.pl Masz ci babo placek. Donikąd ta droga moi mili parafianie. Co to za sztuka koterię tworzyć. Towarzystwo wzajemnej adoracji... Rywalizacja to ma być na poziomie a nie pionie. Jeśli panowie Chrzanowski i Giertych zechcą wymienić polemikę miedzy sobą to i owszem możemy sporo się dowiedzieć. Koniec i kropka.

:)

portret użytkownika Piotr M.

dziękujemy za Twe Kazanie O.Witoldzie :)
Parafianin Piotr M.

Piotr Korzeniowski .

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Piotr Korzeniowski . Sądziłem, że Trybunalscy mają przyjaciół głównie wśród ludzi skupionych wokół Centrum Adama Smitha, Fundacji PAFERE, Strony prokapitalistycznej i Instytutu Misesa ! Jest takie stare powiedzenie: pokaż mi pięciu ludzi, z którymi najczęściej przestajesz a powiem ci kim jesteś! To kim jesteście Trybunalscy?

To proste...

portret użytkownika Admin

trybunalscy.pl są tacy jak ich czytelnicy, współredaktorzy... na pewno są otwarci na prawicową paletę poglądów i wewnętrznego ucierania się. Nie widzę żadnych przeszkód aby każdy kto chciałby zbudowania w Piotrkowie miejsca współpracy ponad podziałami wprowadził swoich przyjaciół. Polskie piekło to zaszufladkowanie się... Owszem daje to stołki kilku ale czy oto chodzi w polityce...

Uwaga założyliśmy blok "nasi przyjaciele - osoby i instytucje"

Nie zapominamy przy tym, że trybunalscy.pl to portal piotrkowian.... jeśli załączmy postaci i instytucje to po to aby dać znać skąd my są i co chcemy.

PRAWICOWE!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Piotr Korzeniowski. "Prawicowa paleta poglądów" to nie znaczy wolnorynkowa, bez artykułowania poglądów pro-rynkowych Trybunalscy będą dreptać w kółko!

Mamy bardzo duże szanse...

portret użytkownika witold k

zostać portalem wolnorynkowców... Mamy takie postaci i jest to na tę chwile około 40% zarejestrowanych użytkowników. Owszem tylko kilku, może 4, potrafi je jasno i klarownie pokazywać, bronić, promować. Biorąc pod uwagę ogólną sytuację jak i traktowanie internetu jako okno na świat a nie narzędzie w pracy to jet nieźle... Jeśli dołożyć, że w ogóle nie promujemy się.... jesteśmy nieznani to naprawdę... ja przynjamniej jestem optymistą. Jeśli uda się zaciągnąć jak najszerszą grupę ludzi to praca, pieniądze i nadzieje kilku dadzą owoc 100 krotny owoc.

witold k

no no....Witku

Jeśli Panowie Chrzanowski i M.Giertych zechcą podjąć jakąkolwiek polemikę. Może by im stworzyć warunki.

Owszem

portret użytkownika witold k
cytuję pawełidźkowski

Jeśli Panowie Chrzanowski i M.Giertych zechcą podjąć jakąkolwiek polemikę. Może by im stworzyć warunki.

Owszem takie starania poczynię... proszę o pomoc... osoby mające możliwość podjęcia kontaktu; z Panem posłem do Parlamentu UE jaki z panem marszałkiem Sejmu RP proszę o meil witold.kowalczyk@trybunalscy.pl
witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.