Skip to main content

Wicepremier Mateusz Morawiecki na Zjeździe Klubów GP, 16.06.2017

portret użytkownika Admin
Międzymorze.jpg
movie: 
See video
0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Nie o take IV RP walczyłem?

portret użytkownika witold k

Szanuję pana Morawieckiego, rozumiem polityczny przekaz, zwłaszcza że skierowany do zaplecza. Wyjdą kamery można resztę dopowiedzieć. Jednak główny reformator wicepremier jest też pracownikiem tych, którzy w Spale nie byli.

Rozumiem, że komunizm (chwilowo 20 lat) z ludzką twarzą został skutecznie wprowadzony i jest realizowany. No i tu mamy problem. Komunizm z ludzką twarzą po pogonieniu go przez Stalina skompromitował się i własnie jest zjadany przez ziomków z poza Europy.

Wiem, że narodową tkankę trzeba uratować, przetrwać i odrodzić i taki widzę przekaz z wystąpienia. Nie bacząc na kto Jaruzelski czy Kuroń ostatecznie zostanie patronem zmian, trzeba dać szansę na przetrwanie w lepszej niż Zachód kondycji.
Raczej nie kwitowałbym faktu sprzedania Polski po 1989 a wskazywał nazwiska udziałowców Magdalenkowego spisku, który dał władzę pisolnadii.

Globalizm, koncerny, państwo. Wszytko rozumiem. Ale choćby pozorowana wolność szacunek dla podatnika choćby tylko w statystykach i przekazie medialnym zachować musimy inaczej pewny upadek; tak jak to mamy na Zachodzie, który owy komunizm z ludzką twarzą przerabia... Facei bez jaj kobiety bez macierzyństwa.

Pomijam (w tym wpisie) radykalne niebezpieczeństwo wynikające z przeszacowania szans i niechęć do Polski jako byłego hegemona. Na pewno stoję po stronie szansy jaka przed nami się rysuje. Przestrzegam przez manipulacją - nie mówieniem o realnych szansach i zagrożeniach.

Przygotowanej papki przez administrację Polacy (Piotrkowianie 800-lecie) nie strawią, wyrzygają. Szkoda czasu i ambarasu. To prosta droga do wystawienia na odstrzał tejże administracji, na którą spadnie toksyczność.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.