Skip to main content
portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Spowolnienie gospodarcze staje się widoczne gołym okiem! Nieszczęścia z tym związane nie ominęły Piotrkowa Trybunalskiego! Wciąż się słyszy o zamykaniu zakładów produkcyjnych i zwalnianiu pracowników. Chluba naszego miasta, największy zakład na tym terenie, Piotrkowska Fabryka Maszyn Górniczych, przeżywa poważny kryzys! Coraz więcej ludzi traci pracę! Jak przetrwać bez stałej pensji? Przecież można wegetować przy pomocy zasiłku dla bezrobotnych, ale czy to jest rozwiązanie dla ludzi, którzy nigdy nie byli "niebieskimi ptakami"!

Spartanie w takiej sytuacji by powiedzieli: "bój można zakończyć z tarczą, albo na tarczy", opcja pośrednia nie istnieje! Pod Termopilami w 480 roku przed narodzeniem Chrystusa, trzystu Spartan, pod wodzą Króla Leonidasa, wybrało śmierć w bitwie, a nie przeżycie w hańbie!
Co TY ZWOLNIONY Z PRACY PIOTRKOWIANINIE zamierzasz zrobić? Rząd ani samorząd ci nie pomoże, może należało by pomóc sobie samemu!

Jest jeden dział gospodarki (ściślej usług), który właśnie w kryzysie rozwija się bardzo dynamicznie, umożliwiając utrzymanie się na godnym poziomie życia wszystkim tym, którzy nie chcą żebrać!!!
Zgadnij co to jest? A jak zgadniesz, to do roboty!

Pozdrawiam serdecznie!
Piotr Korzeniowski

17 lutego 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

dzięki za głos rozsądku

portret użytkownika witold k

Plan ma na celu bankructwo nowych kolonii... Polski, Węgier i kogo jeszcze się da. Polskie państwo podejmując sprzedaż kolejnych działów gospodarki ma na celu łatanie budżetowych dziur a nie troskę o przyszłość narodu. Nie każą obywatelom zaciskać paska u spodni tylko nowy socjal im zapowiadają. Nie mają czasu na głupoty, bo im Macierewicz do Komisji się wpycha.

witold k

Znam odpowiedź!!!!

Amway.Jeżeli będzie Pan pisał takie teksty przestanę pojawiać się na tej stronie. To jest strona, mam nadzieję, do wymiany poglądów , myśli i spostrzeżeń łącząca się w środowisko piotrkowskich internautów ,a nie pisanie tekstów sugerujących. Nie chcę kontynuować dalszej myśli...

Rówieśnik Kuby pod rządami Castro!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Czy wie Pan, że Amway jest równolatkiem komunistycznej Kuby? Chyba słyszał Pan, że miliony ludzi wegetuje w kubańskim "raju", podczas gdy tysiące emigrantów z tego "raju" żyje sobie na całkiem niezłym poziomie właśnie dzięki Amway! A o tym, jakie zyski uzyskują poszczególne firmy w Polsce warto poczytać w najnowszym roczniku statystycznym! Interesująca lektura!
Pozdrawiam serdecznie!
Piotr Korzeniowski

Czy ....

zna Pan takie nazwisko Sorosz? Jeśli nie to przypomnę ,że to jeden z największych spekulantów na świecie, jeśli Polska posiada taki rząd jaki posiada , to Sorosz będzie trząsł polską złotówką. A może rządowi o to chodzi . Czy się Pan nad tym zastanawiał?

Spekulanci!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Hieny atakują tylko słabe zwierzęta! Trudno by było udowodnić tezę, że hieny nie są potrzebne! Wszak oczyszczają świat z padliny! Podobnie spekulanci żerują tylko na słabych organizmach państwowych! Kto ponosi winę za to, że nasze państwo jest słabe?
Pozdrawiam serdecznie!
Piotr Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.