Skip to main content

Młody poseł PiS zwraca uwagę Nowoczesnej

portret użytkownika Obserwator

Po ulicach w manifestacjach KOD się szwendają, a pracy za którą biorą kasę w sejmie nie widać tylko pokrzykiwanie z sejmowej mównicy i pouczanie innych, oraz nieustające pielgrzymki po wszystkich mętnych mediach, aby opluwać tych co prawdziwie i rzetelnie pracują, a ich totalna dywersja to także wystąpienia dewastujące obrady sejmu - obstrukcyjnymi wnioskami i notorycznie o to samo powtarzanymi, bezsensownymi pytaniami dla przedłużania pracy parlamentu - to faktyczny dorobek sejmowych polityków z partii Ryszarda Petru.
Dlatego fatalnie wypadają posłowie Nowoczesnej, jak słusznie zauważył jeden z młodych posłów Prawa i Sprawiedliwości, że „Nowoczesna do tej pory nie złożyła w Sejmie ani jednego projektu ustawy i jest jedynym takim klubem, o tak niekorzystnej statystyce”.

movie: 
See video
3
Ocena: 3 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Brawo, młody polityku!

portret użytkownika Monika B

Nowocześni platformersi pod egidą Petru są właśnie po to, żeby dezorganizować obrady parlamentu, żeby wyprowadzać ludzi na ulice, żeby kłamać ile się da. A robią to nie dlatego, aby bronić niezagrożonej demokracji lecz po to, aby bronić wyjątkowo pełnego koryta, które Prawo i Sprawiedliwość chce opróżnić i oddać Polakom. Młody poseł PiS pokazał "demokratom" KOD-owanym na co stać tę partię i jej wynalazek Petru! Brawo!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.