Skip to main content

Szanowni Państwo,

portret użytkownika Admin
jow.jpg

W związku z pojawiającymi się pytaniami chcieliśmy przypomnieć, że Ruch Obywatelski na rzecz Jednomandatowych Okręgów Wyborczych nie startuje w wyborach do Sejmu RP. Natomiast uczestnicy naszego Ruchu mogą indywidualnie angażować się w różne inicjatywy. Mówi o tym między innymi to oświadczenie (http://jow.pl/oswiadczenie-uczestnikow-ruchu-obywatelskiego-na-rzecz-jow/).

Inicjatywa JOW Bezpartyjni jest tworzona przez wielu działaczy Ruchu JOW, którzy wcześniej prowadzili kampanię prezydencką Pawła Kukiza, a którzy później nie chcieli zgodzić się na upartyjnienie i kierunek, w którym zmierza projekt „Ruchu Kukiza”. Nie należy jednak tej inicjatywy utożsamiać z całym Ruchem JOW, w skład którego wchodzi wiele bardzo różnych środowisk.

Ruch JOW cały czas będzie prowadził działania edukacyjne, których potrzebę wyraźnie pokazało ostatnie referendum. Zapraszamy wszystkich do wsparcia tych działań, bez względu na bieżące zaangażowanie w różne inicjatywy polityczne. Pamiętajmy, że sukces osiągniemy dopiero wtedy, gdy Polacy naprawdę zrozumieją wagę i istotę problemu systemu wyborczego – i to jest nasz główny cel.

Wojciech Błasiak
Krzysztof Bukiel
Andrzej Czachor
Jerzy Gieysztor
Patryk Hałaczkiewicz
Wojciech Kaźmierczak
Tomasz Kaźmierski
Wojciech Kulesza
Mateusz Milian
Anna Niedziałkowska
Agnieszka Przystawa
Tadeusz Rogowski
Marek Zagajewski

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak