Skip to main content

Marsz dla Życia i Rodziny

31.05.2015 14:00
31.05.2015 19:00

W dniu 31 maja 2015 roku w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się „Piotrkowski Marsz dla Życia i Rodziny”. Jest to już kolejna tego typu akcja w naszym mieście i okolicy, organizowana we współpracy z Ogólnopolskim Ruchem Marszowym, objęta patronatem honorowym Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka oraz Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego Marka Jędraszewskiego.

W bieżącym roku takie marsze dla życia i rodziny przejdą w około 100 miastach Polski. Inicjatywa ta ma na celu radosne promowanie tradycyjnych wartości, jakimi są życie chronione od poczęcia do naturalnej śmierci oraz rodzina, jako podstawowe środowisko rozwoju każdego człowieka.

Zapraszamy do w Marszu w intencji obrony życia i rodziny w niedzielę 31 maja 2015 roku o godz. 14:00. Rozpoczęcie modlitwą w kościele pw. św. Jakuba Apostoła. Zakończy się on piknikiem rodzinnym ze wspólną zabawą oraz licznymi atrakcjami i konkursami w Parku im. Św. Jana Pawła II. Niech każdego roku będzie nas więcej. Przyjdź z rodziną i znajomymi :)

5
Ocena: 5 (2 głosów)
Twoja ocena: Brak

Marsz dla Życia i Rodziny

portret użytkownika witold k

Gdzie oni nas zaprowadzili... pewnie w przyszłości będziemy manifestować - przypominać, że należy jeść śniadanie, chodzić do kościoła, nie wdawać sie w wyścig szczurów.

Marsz dla Życia i Rodziny no pewnie, że idę... i zapraszam innych. Sprawa obywatelskiego manifestowania też wymaga uporządkowania. Też podlega wyścigom... Też są, organizowane pionowo. Też, też, też... Przykro, że np. w Marszu dla Życia nie ma tych, którzy mówią "a nie mówiliśmy". Nie ma tych, którzy gorszyli się na tych, którzy wykazywali, że nasze wejście do Eurokołchozu odłoży się dominacją lewactwa z ich szatańskimi wersetami.

I na koniec. Szkoda, że te manifestacje w które np. Samorząd (czytaj Maniutki) wchodzi bo bezpieczne i pokazać się można na kolejnym raucie u biskupa, nie są okazją do unormowania tej części aktywności podatników.

Jest gorszącym, dezawuującym, neokomunistycznym fakt, że uczestnicy manifestacji nie współfinansują imprezy. Musimy się wychowywać; wykorzystywać każdą szansę na budowanie współodpowiedzialność za publiczny grosz za troskę o ten wspólny grosz. - nie raz o tym pisałem.

Jedna manifestacja - masowa impreza ma finansować kolejną - jak; złotówka za udział - Karta Miejska...

Nie zapomnij o Dorocie

portret użytkownika Admin