Skip to main content

" Nie lękajcie się"- Któż jak Bóg ...

Dziś sobota- 2 maja. Dla większości Polaków jedynie część długiego weekendu. Dla mnie, dzięki temu jak mnie wychowała Mama, święto Najświętszej Maryi Panny – Królowej Polski, więc obowiązkowo msza święta w kościele. Maryja jako Nasza Królowa uratowała Polskę wielokrotnie w ciągu minionych stuleci. Trafiłam ostatnio na taki oto dokument :,,Misja dziejowa Polski a chwila obecna”, wydany przed wojną w Wilnie nakładem Towarzystwa Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej(jest on dostępny w Internecie).
Dokument ten ma 178 stron ale naprawdę warto go przeczytać ponieważ ukazuje wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny za narodem Polskim. Kult Nikopoi- Matki Boskiej Zwycięskiej powinien być znany i uczony w szkole. Ja o pomocy NMP dowiaduje się, wstyd się przyznać dopiero teraz i to dzięki jednemu z kandydatów na Prezydenta oraz Radiu Chrystusa Króla.
http://www.radiochrystusakrola.pl/
Skoro więc wiadomo iż to Maryja jest Królową Polski to dlaczego jest taki problem w uznaniu Chrystusa Króla za Naszego Króla – Króla Polski? Skąd w nas taki opór nad narodową Intronizacją Chrystusa Króla? Czy uważamy, iż jest ktoś godniejszy do piastowania tego urzędu? Zresztą jako, w większości, osoby wierzące chyba nie śmiemy wątpić iż Pan Bóg zlituje się nad naszym krajem i zniszczy naszych wrogów jeśli uznamy Jego Syna za Naszego Króla.
Polska ma wielkich wrogów. Naszej potęgi, czasem nawet istnienia, nie chcą ani Niemcy ani Rosja ani USA ani Masoni ani … w co więc mamy wierzyć jeśli nie w CUD.
Polska jest na prostej drodze do likwidacji. Nie uratuje nas ani papierowa opozycja ani USA ani … jedynie BÓG.
https://www.youtube.com/watch?v=Cb4o4lN0c_E
Warto się nad tym choć trochę zastanowić, nawet jeśli ktoś ma inne zdanie warto pomyśleć czy jest ktoś/ coś kto może nas jako Polskę uratować od zagłady tak realnie. Nasi przodkowie nie wstydzili się śpiewać Bogarodzicy przed bitwami,rycerze modlili się na różańcu i z okrzykiem "Jezus i Maryja" zwyciężali potężnych wrogów..
Wtedy naprawdę Polska była krajem katolickim, dziś tylko udajemy katolików a tak naprawdę Boga często się wstydzimy, wypieramy dla wygody.
Jeśli dojdą Państwo do wniosku, iż chcą coś zrobić proszę poczytać o idei Intronizacji Chrystusa Króla, o objawieniach Rozalii Celiakówny a jeśli już Państwo je znają proszę je szerzyć wśród znajomych..
(W Warszawie są dziś uroczystości :”Powstań Polsko” w których Zwolennicy Intronizacji Chrystusa Króla będą modlić się i błagać o powstanie Polski z kolan).
Proszę się nie bać się, że niektórzy uznają Was za oszołomów, trudno.Jak mówi mój kandydat :”Jeśli się boisz, już jesteś niewolnikiem”.
A do napisania tego artykułu nakłoniło mnie obejrzenie tego spotu :
https://www.youtube.com/watch?v=di_kq7E2U5A
który upewnił mnie, że demokracja powinna być zakazana ze względu na jej szkodliwość- ignorancja ludzi decyduje o przyszłości mojego biednego a pięknego kraju. Niech wróci monarchia.
Króluj nam Chryste ...

5
Ocena: 5 (5 głosów)
Twoja ocena: Brak