Skip to main content

Nowy doradca Anny Milczanowskiej

portret użytkownika PIS
misiewicz.jpg

Prezydent Radomska ma nowego społecznego doradcę do spraw politycznych. Został nim Bartłomiej Misiewicz, obecny asystent posła Antoniego Macierewicza.

Podczas konferencji prasowej w Miejskim Domu Kultury Anna Milczanowska przedstawiła swojego nowego doradcę do spraw politycznych. – Zaufanie jakim obdarzyli mnie wyborcy, jako kandydata PiS na prezydenta naszego miasta, to jednocześnie ogromne zobowiązanie wobec ludzi, że sprostamy trudnym wyzwaniom, jakie stawia przed nami dziś i jutro. Dlatego cieszę się, że nadal mogę liczyć na wsparcie władz ze strony PiS. Dla usprawnienia tych relacji zdecydowałam się powierzyć Panu Bartłomiejowi Misiewiczowi, rolę społecznego doradcy spraw politycznych i cieszę się, że przyjął tą propozycję. Tym bardziej, że nie wiąże się ona z żadną gratyfikacją finansową – wyjaśnia Anna Milczanowska.

Bartłomiej Misiewicz nie ukrywał zadowolenia ze swej nowej funkcji. Jego zdaniem jest to wynik mądrej i odważnej decyzji premiera Kaczyńskiego o jednoczeniu prawicy w Polsce. - W naszym kraju nie dzieje się najlepiej, dlatego wszystkie środowiska o tych samych wartościach i patriotycznej postawie zamykającej się w dewizie „Bóg, Honor, Ojczyzna” powinny się zjednoczyć – mówił podczas konferencji prasowej Bartłomiej Misiewicz. Zauważył też, że jego doświadczenie pozwoli na poprawę warunków panujących w Radomsku. - Pełniłem funkcję pełnomocnika powiatowego PiS w Radomsku, oraz funkcję sekretarza okręgu. Dołożę wszelkich starań, by moje doświadczenie i zaangażowanie w życie publiczne zostało wykorzystane z pełnym pożytkiem dla mieszkańców Radomska – dodaje Misiewicz.

http://www.radomsko24.pl/

2.714285
Ocena: 2.7 (7 głosów)
Twoja ocena: Brak