Skip to main content

Zgoda Pani Kopacz - czyli czemu zapłacimy za prąd minimum 70% drożej!

logo unia.jpg

Dziś tj 17 listopada w jednej z rozmów w Radiu Maryja Zbigniew Ziobro opowiedział o zdarzeniu jakie miało miejsce w studiu Tusk Vision Network czyli tvn. Mianowicie podczas nocy wyborczej p. Ziobro chciał pokazać na wizji linka do strony www.klamstwakopacz.pl

Niestety nie było to możliwe ponieważ prowadzący redaktor Kamil Durczok zapowiedział, że jeśli p. Ziobro udostępni widzom linka do tej strony - "wyleci ze studia"- to tyle o: "wolności słowa " w Polsce.
A o czym informuje "zakazana strona" ano o tym, na co zgodziła się p. Kopacz w Brukseli na spotkaniu w nocy z 23-24 października czyli:
Premier Kopacz zgodziła się na przedłużenie obowiązkowego zakupu uprawnień do emisji CO2 przez polskie elektrownie w Europejskim Handlu Emisjami (ETS) po wyższych cenach. Zgodziła się na reformę zdeaktualizowenej dyrektywy (2003/87/WE), która się opiera na traktacie Kioto do Ramowej Konwencji ONZ ws. klimatu. Tam zakładano, że cały świat będzie prowadził handel. Protokół z Kioto był ważny do 2012.
czyli konkretnie Kopacz zgodziła się na:
1. Na KONTYNUACJĘ PŁACENIA (PARA)PODATKU od produkcji prądu z węgla.

2. Na OGROMNĄ PODWYŻKĘ stawki tego (para)podatku płaconego przez elektrownie w postaci tzw. uprawnień CO2. Dziś jedno uprawnienie kosztuje 25 zł, a po zgodzie E. Kopacz ma kosztować 110 zł.

3. Na obowiązkowy zakup uprawnień za kwotę 134 MLD ZŁ (= 133.980.000.000 zł - brakująca kwota) w latach 2020-30. Tę kwotę zapłacimy MY WSZYSCY w naszych rachunkach za prąd.

czyli nasza Obecna Pani Premier
JUŻ W PIERWSZYM MIESIĄCU URZĘDOWANIA ZDĄŻYŁA

NAS OSZUKAĆ NA PONAD 100 MLD ZŁOTYCH!

polecam: www.klamstwakopacz.pl

Anna

17 listopada 2014

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak

Tak Kopacz kłamie jak" błąka" się zaczadzona" po czerwonym

5

niemieckim dywanie.Te jej kłamstwa to wrodzona cecha czy wewnętrzne ciśnienie na władzę i kasę?

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.