Skip to main content

7.09.2014 Msza Św. w intencji energetyków

portret użytkownika Nazaret Energetyków
07.09.2014 12:15
07.09.2014 16:15

Ks. kan. Piotr Turek - diecezjalny duszpasterz energetyków zaprasza na Mszę św. w intencji energetyków, która zostanie odprawiona par. Św. Anny w Łodzi , przy al. Marszałka Śmigłego Rydza 24/26 w niedzielę 7 września 2014 o godz. 12.15.

Ta święta eucharystyczna modlitwa jest tym wielkim duchowym bogactwem przeznaczonym dla tych błogosławionych, którzy przyjdą - aby uczestniczyć w tej Niebieskiej Uczcie Baranka.
Dlatego warto dostrzec i odkrywać ten wielki dar ofiary Jezusa Chrystusa, jaki jest kierowany do nas – pracowników energetyki - jednak często niedoceniany.
Jako ludzie świadomej wiary starajmy się rozpoznać naszego zbawiciela wychodzącego do nas z otwartym i miłującym sercem.

Starajcie się zachęcić swoje koleżeństwo z rejonów energetycznych do wspólnego wyjazdu do Łodzi.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Na wierzchu ukazują się nasze braki

portret użytkownika ryszard l

Nie mogę wyjechać na tą uroczystość energetyków w par. Św. Anny w Łodzi, aby uczestniczyć w tej ważnej - specjalnie dla naszej grupy adresowanej intencji Mszy Św. - Zdrowie

Jechałbym

portret użytkownika witold k

Jechałbym - niestety nie jestem mobilny. Marsze i podjazdy z i do dworca nie wchodzą w rachubę. W każdym razie nasz duszpasterz nie powinien omijać uroczystości duszpasterstwa. Niepokalanów, Jasna Góra, msze środowiskowe w miejscu ich działania.