Skip to main content

Satanizmowi nie! Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

portret użytkownika Z sieci

Akcja trwa, podpisz protest

Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

Zwracam się do kierownictwa grupy kapitałowej Agros-Nova z prośbą o wycofanie marki "Demon Energy Drink" z rynku, czy to przez zaprzestanie jego produkcji, czy przez zupełną zmianę wizerunku owego produktu.

Prośbę swą uzasadniam tym, iż:

1) Używanie zła jako narzędzia marketingowego jest w mej opinii niedopuszczalne.
2) Reklama "Demon Energy Drink" może wzbudzić u wielu osób niezdrowe zainteresowanie satanizmem, co może grozić tym osobom poważnymi szkodami duchowymi i psychicznymi.

Jednocześnie informuję o swoim przystąpieniu do bojkotu WSZYSTKICH produktów spożywczych grupy Agros-Nova (Garden, Krakus, Dr Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz Demon). Bojkot ów będzie trwał aż do spełnienia postulatów zawartych w niniejszej petycji.

Z poważaniem,

Jan Cyraniak

Twój adres e-mail nie będzie publikowany, ani przekazywany osobom trzecim.

Podpisz protest

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Miejsce “Demona” jest w rynsztoku

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Protest przeciwko satanizmowi w reklamach Agros-Nova
Wypędzanie "Demona" trwa - już ponad 10 tysięcy podpisów!
2012-09-18 20:19

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Pod petycją widnieje już ponad 10 tysięcy podpisów, jednak to wciąż zbyt mało, by przekonać firmę Agros-Nova do wycofania się z produktu "Demon Energy Drink" i jego skandalicznej kampanii reklamowej zachęcającej młodych ludzi do wchodzenia w kontakt z istotami demonicznymi.

Mamy świadomość, że bojkotujących jest więcej, niż podpisów, gdyż w akcję włączone są również osoby niemające dostępu do Internetu oraz nieposiadający adresu email członkowie naszych rodzin, itp. - ale pamiętajmy, że liczba podpisów ma duże znaczenie. Po osiągnięciu liczby 20 tysięcy chcemy je wydrukować i przesłać kierownictwu firmy Agros-Nova.

Dlatego mamy do Państwa gorącą prośbę: niech każda osoba, która się podpisała, przekona choćby dwie kolejne osoby - nie tylko do stosowania bojkotu, ale również do podpisania petycji. Gdyby każdy z nas wykonał ten plan, już wkrótce mielibyśmy nie 20, ale 30 tysięcy podpisów! Jeśli ktoś z naszej rodziny nie posiada skrzynki email, załóżmy mu jakąś darmową, by mógł się podpisać - nawet jeśli nie miałby z niej potem korzystać.

Trzeba też pamiętać, że najlepszą metodą nacisku na producentów "Demona" jest codzienne przestrzeganie bojkotu wszystkich produktów [Garden, Krakus, Dr Witt, Kotlin, Fortuna, Pysio, Tarczyn, Łowicz, Włocławek oraz Demon]. Bojkot ten musi być masowy. Dotychczas bierze w nim udział zapewne kilkadziesiąt tysięcy osób - jest to stanowczo za mało.

W Polsce za osoby "głęboko wierzące" uznaje się około 9% społeczeństwa, czyli grubo ponad 3 miliony. Musimy do nich dotrzeć! Każdy z nas zna ludzi głębokiej wiary, ludzi wrażliwych i przyzwoitych, którzy bez problemu przyłączyliby się do tej akcji. Dajmy im znać, powiedzmy im o bojkocie i o jego stronie SatanizmNiePrzejdzie.PL - specjalnie wykupiono łatwą do zapamiętania domenę. Co prawda jesteśmy obecni w mediach, nasz rzecznik prasowy wystąpił nawet w TV Trwam, a do tego przygotowujemy kampanię wysłania informacji o bojkocie do każdej polskiej parafii - nic jednak nie zastąpi "poczty pantoflowej" :)

Liczymy na Państwa inicjatywę! Ten bojkot to nie dzieło moje lub moich współpracowników, ale nas wszystkich. I wszyscy musimy działać, by go rozszerzyć, jeśli nie chcemy, by stał się jedynie kolejną internetową ciekawostką. Jeśli bojkot się uda, przez wiele lat żadna firma nie będzie miała odwagi sięgnąć po satanistyczny marketing. Mamy szansę dokonać wielkiej rzeczy, ale działać musimy naprawdę wszyscy.

Bóg zapłać za wsparcie bojkotu podpisem i czynem!

- Jan Cyraniak & zespół SatanizmNiePrzejdzie.PL

http://satanizmnieprzejdzie.pl/

P.S. - z opcji wysyłania powiadomień na temat stanu petycji korzystam po raz pierwszy od jej utworzenia i obiecuję, że nie będę tego robił za często [może raz na kilka tygodni], by nie "spamować" Państwa skrzynek emailowych :)

Jan Cyraniak & SatanizmNiePrzejdzie.PL Skontaktuj się z autorem petycji
Za: http://www.petycjeonline.com/a/36270

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.