Skip to main content

Referendum Obywatelskie (3 maja – 4 czerwca 2012)

portret użytkownika Admin
03.05.2012 01:00
04.06.2012 23:00
referendum.jpg

Dnia 3 maja 2012, w święto naszej demokracji (tej prawdziwej), rozpoczyna się Referendum Obywatelskie, które będzie trwało do dnia 4 czerwca 2012.

Korzystając z art. 125 Konstytucji RP, nasi władcy pozbawiają nas prawa do wypowiadania się w sprawach ważnych dla Narodu i współdecydowania o losach naszego państwa, pozbawiając nas tym samym podmiotowości. Przy okazji wmawiają Polakom, że są nieodpowiedzialni i niekompetentni, chyba, że głosują w wyborach na „słuszne” partie, czyli legitymizują ich nieodpowiedzialność względem Narodu. Traktują nas jak bydło stadne, niezdolne do świadomego wypowiadania się i decydowania o własnym losie.

W Referendum Obywatelskim, bez zgody naszych władców, będziemy mogli wyrazić nasze zdanie na temat systemu państwa. Jednak bez względu na to, jakiej odpowiedzi udzielimy na każde z pytań referendalnych, odpowiemy sami sobie i naszym władcom na pytanie, czy jesteśmy zdolni się samoorganizować, oraz kompetentnie i odpowiedzialnie wypowiadać się na ważne dla nas wszystkich tematy, czy też nasi władcy mają rację uważając nas za bezwolne i nieświadome bydło stadne i nie zasługujemy na nic więcej, niż na to, by oni dalej bezkarnie nas doili i golili? Dlatego zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w Referendum Obywatelskim.

Zamanifestujmy naszą podmiotowość, zwłaszcza, że to nie wymaga wielkiego wysiłku.

www.referendumobywatelskie.pl

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak