Skip to main content
portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Dziś zmarł człowiek, któremu tak jak Irlandczykom będziemy zawdzięczać, to że Traktat Lizboński ostatecznie przepadnie i nie zostanie reanimowany.

Otóż J. Haider zdążył przed śmiercią poprowadzić swoją partię - Sojusz na rzecz Przyszłości Austrii, do wielkiego sukcesu we wrześniowych wyborach parlamentarnych (11% głosów).

Partia ta zwiększyła swoją liczbę posłów prawie trzykrotnie. Wraz z drugą partią sceptyczną wobec Unii Europejskiej: Wolnościową Partią Austrii, przeciwnicy Traktatu Lizbońskiego w parlamencie będą mieli ok 29% głosów. Przywódcy obu partii zgodni są co do tego, że w przypadku wniesienia jakichkolwiek poprawek do Traktatu z Lizbony, dokument ten powinien zostać poddany w Austrii pod referendum.

Każdy rząd, który powstanie w Austrii musi mieć za koalicjanta, którąś z tych dwóch partii wolnościowych. Musi spełnić też żądania tych partii!!! Więc referendum w sprawie Traktatu UE, w Austrii jest murowane i wynik niekorzystny dla euroentuzjastów też jest murowany. Wiwat Austria!
A J. Haiderowi niech ziemia lekką będzie.

Piotr Korzeniowski

11 października 2008
Wikipedia

Więcej z tego tematu

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

58 lat... to mało

portret użytkownika witold k

za wcześnie odszedł. Niezbadane są jednak wyroki boskie. Pan Haider zostawił niedokończone zadanie... dla nas europejczyków. Ofiarując, jutro na niedzielnej mszy świętej, komunię świętą za duszę zmarłego pamiętajmy o zadaniu jakie zadał nam Jan Paweł II... o Europie Ojczyzn, a które to zadanie Pan Haider dobrze i skutecznie realizował.

witold k

Modlitwa jest bardzo potrzebna!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Witam! Módlmy się, aby wypadek samochodowy, czy inny, nie skrócił życia Heinza-Christiana Strachego - lidera drugiej, mocno krytycznej wobec Unii Europejskiej, Wolnościowej Partii Austrii!
Pozdrawiam!
Piotr Korzeniowski

Polecamy

portret użytkownika Admin

lekturę papierową ale i elektroniczną
http://nczas.com/spis-tresci/numer-42-961-z-18-pazdziernika-2008
w szczególności art.:
"Zginął odnowiciel prawicy" – OLGIERD DOMINO

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.