Skip to main content

Konferencja „Bezpieczne Państwo”

portret użytkownika KGP

Gościem Klubu Gazety Polskiej w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie Trybunalskim był Tomasz Kaczmarek, znany bardziej jako Agent Tomek.

Konferencja „Bezpieczne Państwo” to część Tygodnia Prawdy i Pamięci, który ma miejsce w Piotrkowie Trybunalskim z inicjatywy Antoniego Macierewicza, Wiesława Dobkowskiego oraz Piotra Grabowskiego. Organizacją przedsięwzięcia zajął się Klub Gazety Polskiej w Piotrkowie oraz piotrkowski PiS. Uczestnikiem konferencji był też Mariusz Marasek, współpracownik Antoniego Macierewicza, członek Komisji Weryfikacyjnej WSI. W spotkaniu wzięła udział delegacja Klubu Gazety Polskiej z Bełchatowa.

Tomasz Kaczmarek przedstawił najpierw historię swojej służby – początkowo w policji, później „pod przykrywką” przeciw przestępczości zorganizowanej (handel bronią, narkotykami itp.), wreszcie, od 2006 r. w CBA. „Agent Tomek” podkreślił swoje zdziwienie skalą korupcji, jaka toczy polskie życie społeczne. Szczególnie rozpleniła się ona na najwyższych szczeblach władzy. „Ludzie wybrani przez naród, okazali się być zainteresowani jedynie własnym interesem” – zauważył. Były agent CBA powiedział, że przykładów można by wymieniać wiele. Problem sprawia jednak wymóg zachowania tajemnicy państwowej. Dlatego ograniczył się jedynie do wymienienia historii Beaty Sawickiej, Weroniki Marczuk, czy też domu Kwaśniewskich w Kazimierzu Dolnym. więcej...

KGP
16 września 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Działanie po przykrywką

portret użytkownika witold k

Piotrkowski „dziewięćopak”, wczoraj 15 września, zaproponował spotkanie z p. Tomaszem Kaczmarkiem. Znanym dzięki likwidatorom państwa polskiego z Gazety Wyborczej, TVN i innych byłych kolegów z partii. Napisałem likwidatorom, ponieważ tak owi rozdmuchali postać agenta Tomka, że przynależne Mu odszkodowanie za ujawnienie jego Oblicza należy mierzyć ilością przepranej państwowej kasy. Nie wiem co pan Tomasz z pieniędzmi zrobi... należą mu się tak z resztą jak i szefowi CBA.

Ale nie o tym. O tym, że nasi lokalni (w demoludach dzieje się podobnie) biznesmeni z nadania... z afery Żelazo, FOZZ, PEFRON czy choćby Marian Błaszczyński z Piotrkowa działają pod przykrywką... rzekomych interesów państwa, miasta, kolegów, interpretacji prawa. Międzypaństwowa działalność byłych komunistycznych bezpiek ruszona sprawą likwidacji WSI także skrzeczy oskarżeniami o naruszenie interesów państwa.

Myślę, że i działalność jednostek anty korupcyjnych, także można nazwać działalnością „pod przykrywką”, dlaczego... bo za ściganiem przyrodzonej korupcji nie idzie jawność w działalności gospodarczej oraz podatkowej. Gonimy królika ale nie chcemy go złapać.

witold k

Przekręt

portret użytkownika Admin

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.