Skip to main content

Apel w obronie Radia Maryja i TV Trwam

portret użytkownika KGP

Biuro poselskie posła Antoniego Macierewicza
Prawo i Sprawiedliwość
Klub „Gazety Polskiej”
w Piotrkowie Trybunalskim

Wobec pojawiających się informacji dotyczących odebrania statusu nadawcy społecznego Radiu Maryja i Telewizji Trwam, prosimy o odczytanie Apelu i rozpropagowanie go oraz złożenie podpisu poparcia.
Apel i listy do podpisu zostały dostarczone do każdego Kościoła w Piotrkowie Trybunalskim. Ponadto można pobrać listy celem zbierania podpisów w biurze poselskim gdzie również prosimy o dostarczanie zebranych podpisów (dane kontaktowe poniżej).

"Apel w obronie Radia Maryja i Telewizji Trwam.

W związku z przygotowywaniem przez środowiska liberalne ustawy skierowanej przeciwko Radiu Maryja, a w szczególności zapowiadającej odebranie koncesji nadawcy społecznego za podejmowanie tematyki społecznej i narodowej takiej jak katastrofa smoleńska, geotermia, likwidacja stoczni, czy też wyprzedaż zakładów pracy, zwracamy się do wszystkich Polaków bez względu na poglądy polityczne o obronę zagrożonej wolności słowa. Akcja przeciw Radiu Maryja ma charakter totalitarny, jest wprost wymierzona przeciw zasadzie pluralizmu w życiu publicznym.

Chcemy żyć w wolnym kraju i nie zgadzamy się na odbieranie prawa do zabierania głosu w sprawach publicznych mediom katolickim, bo jest to zamach na wolność słowa zagwarantowaną w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.

Błogosławiony Jan Paweł II z wielką radością i miłością odnosił się do tego radia i modlił się słowami:
"Maryjo, Gwiazdo Ewangelizacji, prowadź Radio "Maryja" i bądź jego opiekunką".

Wzywamy wszystkich wolnych i wierzących Polaków do poparcia tego apelu i złożenie podpisu pod nim, bo tego typu dyskryminacji, należy powiedzieć zdecydowane NIE."

Adres biura poselskiego i kontakt telefoniczny:

biuro poselskie posła Antoniego Macierewicza tel.44 647 13 84
Piotrków Tryb. ul. Słowackiego 9
pon. godz. 14.oo – 19.oo
wt. godz. 10.oo – 12.oo
śr. godz. 15.oo – 18.oo
czw. godz. 10.oo – 13.oo
lub pod tel. 609 24 64 64

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak
Grupy robocze:

Owszem Apel

portret użytkownika witold k

należy podpisać nawet wtedy kiedy przypomnimy sobie co zrobiono z setkami tysięcy podpisów w spr. JOW. Zwłaszcza, że jest to prezent na kampanię wyborczą.

Spytam jednak, ilu z nas wpłaca do ojca Rydzyka jakąś minimalną kwotę za to systematycznie... Miał ktoś wątpliwość, że wcześniej bądź później rozwietka skoczy na środki przekazu w których nie ma umoczonych w jej interesach...

Kiedy wygonimy komunę ze swoich głów... przepędzimy darmozjadów..., lokalne koterie - nie te ichnie tylko wszystkie..., obniżymy podatki i skończymy z komunizmem w myśleniu, bo to tędy droga do wolności. Owszem boli, że postkomuna uwłaszczyła się na narodowym majątku, my nie mamy na to szans, z wielu powodów. Lokalne "maniutkomanie" to polityczni kloszardzi. Nie liczą się w długiej perspektywie.

Właśnie odbierają ostatni bastion anty-komuny, bo co to znaczy w Polsce "społeczny nadawca" jaki!... antykomunistyczny nadawca a postkomuna u władzy... kto Bronisława Komorowskiego na urząd posłał...

Musimy jak oni w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych tyko za swoje... zbudować własne media. Narodowa zrzutka na Ojca Rydzyka proste... współpraca wszystkich, u nas... na trybunalskich.pl

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.