Skip to main content

Ojciec Leoncjusz otrzymał odznaczenie

portret użytkownika Admin
18.09.2008 12:00
18.09.2008 20:00

Ojciec Leoncjusz z klasztoru ojców Bernardynów został odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Przypomnijmy, że akt nadania Orderu dla duchownego, prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Lech Kaczyński podpisał już w sierpniu.

- Krzyż został mu już nadany postanowieniem prezydenta 10 lipca, za wybitne zasługi dla niepodległości Rzeczpospolitej Polskiej jak również za działalność na rzecz środowisk kombatanckich. Jest to osoba niesłychanie zasłużona dlatego została uhonorowana przez głowę państwa - powiedziała Barbara Mamińska, dyrektor Biura Kadr i Odznaczeń w Kancelarii Prezydenta.
Z przyczyn zdrowotnych ojciec Leoncjusz nie mógł być w Warszawie na ceremonii wręczenia odznaczeń przez prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, dlatego do Piotrkowa przyjedzie jego doradca Marek Surmacz.

za: http://www.epiotrkow.pl/

Ojcowie Bernardyni

Honorowy Obywatel

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Ojciec Leonciusz otrzymał Krzyż Orderu Odrodzenia Polski

Dlaczego z tej uroczystości nie ma na trybunalskich żadnych zdjęć, chyba, że je przeoczyłem i dlaczego nie było chociaż kilku delegacji uczniów z kilku szkół, chyba, że byli ale jakoś się nie ujawnili? Wstydzimy się naszych pasterzy i to zasłużonych???

Maciej Dybowski

Quote:

Maciek zarejestruj się... to jest serwis jak nazywają społecznościowy tu nikt nie jest na etacie. Na serwisie jest to co włożą jego użytkownicy, działając na zasadzie wolontariatu.