Skip to main content

Do sądu w rocznicę narzucenia Polsce aborcji przez Hitlera

portret użytkownika Admin
Joanna .jpg

Szanowni Państwo,

Jutro, w Środę Popielcową, o godz. 14, kolejna rozprawa w procesie karnym wytoczonym przeciwko mnie przez lobbystkę aborcyjną Wandę Nowicką.

Proszę o modlitwę.

9 marca to również rocznica pierwszego w Polsce zniesienia karalności aborcji. W 1943r. o "prawa kobiet polskich zadbał"… sam Adolf Hitler.

Hitler bardzo zabiegał o to, aby nikt w Polsce aborcji nie zakazał. "Osobiście zastrzelę tego idiotę, który chciałby wprowadzić w życie przepisy zabraniające aborcji na wschodnich terenach okupowanych", powiedział. Jego bliski współpracownik Martin Borman również troszczył się o "wolność reprodukcyjną" Słowian: "Płodność Słowian jest niepożądana. Niech używają prezerwatyw albo robią skrobanki im więcej, tym lepiej,"
przekonywał.

W samej Trzeciej Rzeszy Hitler stosował "kompromisową ustawę aborcyjną", czyli rozczłonkowywanie, rozpuszczanie w soli tylko tych dzieci, które mogłyby być nieidealne: chore, biedne, niepełnosprawne, głupie. Holocaust też na początku był taki "kompromisowy" – zaczęło się od niepełnosprawnych, nieprzystosowanych, gorszych.

Jeśli ktoś nadal próbuje wierzyć, że związki najgorszych totalitaryzmów z aborcją to przypadek, to dorzucę do tego grona Lenina, który jako pierwszy w historii wpadł na pomysł legalizacji aborcji. Aborcja istniała na świecie od dawna, tak jak istniały morderstwa, gwałty, sadyzm czy pedofilia, albo szerzej mówiąc: zło. Dopiero w 1920r., ZSRR po tyranią Lenina zniosło karalność mordowania dzieci przed porodem.

Zainteresowanych zachęcam do zapoznania się ze znacznie bardziej bogatą w znaczące fakty historią powstania International Planned Parenthood Federation, międzynarodowego koncernu aborcyjno-antykoncepcyjnego, którego przedstawicielstwo w Polsce, "Towarzystwo Rozwoju Rodziny", wchodzi w skład Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny Wandy Nowickiej.

Tekst autorstwa M. Mikołajczyka Od higieny rasowej do planowania rodziny (http://mamproces.pl/?page_id=362) jest streszczeniem szerszego raportu, zatytułowanego Inherent Racism of Population Control (autor Paul Jalsevac). Opowiada o tym jak "higiena rasowa" przeszła PR-owy lifting, żeby stać się "kontrolą urodzin", a potem "planowaniem rodziny". Tekst przybliża też postać założycielki Planned Parenthood, Margaret Sanger, uwikłanej w eugeniczne i rasistowskie kręgi, współpracujące z nazistami. Sanger do dziś czczona jest w International Planned Parenthood Federation, ale też szerzej, w kręgach lewicowych, jako bojowniczka o dobro kobiety.

Polecam też film Maafa21 (http://www.youtube.com/watch?v=zLnNi_qb7nY) – Ludobójstwo Czarnych w XXIw. (dostępny na YouTube) – o współczesnej eksterminacji mniejszości etnicznych przy pomocy programów "planowania rodziny". Film wyjaśnia, dlaczego to czarne kobiety i dzieci nieproporcjonalnie częściej padają ofiarą aborcji, dlaczego to w dzielnicach zamieszkiwanych przez mniejszości stawia się najwięcej ośrodków aborcyjno-antykoncepcyjnych, dlaczego programy "zdrowia kobiet" w Afryce skupiają się na finansowaniu aborcji i antykoncepcji na masową skalę, odmawiając wsparcia inicjatywom, które autentycznie ratują życie afrykańskich kobiet i dzieci.

Jeśli Państwa temat wciągnie, to polecam nowy film Grzegorza Brauna "Eugenika" (fragment dostępny na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=JLaPFkYWJOY). Autor jeździ po Polsce z pokazami autorskimi, o terminy następnych proszę pytać na stronie Film Open Group (http://www.filmopengroup.pl/).

Joanna Najfeld

8 marca 2011

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak