Skip to main content

"Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo." (Pwt 30, 19)

portret użytkownika Admin
ycie.jpeg

Human Life International - Polska
ŚWIAT DZIĘKUJE BENEDYKTOWI XVI

Z różnych stron świata płyną głosy solidarności i podziękowania Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI za osobiste wezwanie do wspólnej modlitwy w intencji każdego poczętego życia w dniu 27 listopada. Wszyscy podkreślają, ze jest ona bardzo oczekiwana i niezwykle potrzebna.

Na stronie http://www.tak-dla-benedykta.pl
zbierane są podpisy osób prywatnych w 14 językach.
Podpisz się i Ty!

Z tej okazji Hiszpania podarowała Ojcu Świętemu wyjątkową figurę Matki Bożej, zwaną „Nasza Pani z el Pilar”, która towarzyszyła kampanii 40 dni modlitwy za życie w tym kraju. Należy zaznaczyć, że figura ta jest jednocześnie monstrancją, gdyż w łonie Maryi umieszczono okienko pozwalające na umieszczenie Najświętszego Sakramentu. W ten sposób przypomniany został fakt, że Maryja – Matka Jezusa nosząc w swoim łonie Boże Dziecię, stała się pierwszą i najdoskonalszą monstrancją na świecie.
Figura ta została przekazana do Watykanu 23 listopada. Będzie ona towarzyszyła Ojcu Świętemu Benedyktowi XVI podczas uroczystej procesji rozpoczynającej Adwent i modlitwę w intencji ochrony poczętego życia.

My Polacy jak dotąd najliczniej podpisujemy się pod podziękowaniem Ojcu Świętemu. We wtorek liczba osób, które je podpisały w języku polskim przekroczyła 7 tysięcy. Przekazujmy tę informację innym, aby i oni mogli podpisać tę petycję.

Serdeczne Bóg zapłać wszystkim,
którzy pomagają ratować życie!

W imieniu KPLŻ

Ewa H. Kowalewska
Klub Przyjaciół Ludzkiego Życia
Human Life International - Polska

Wspomóż obronę życia

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak