Skip to main content

Podziękowanie

portret użytkownika Piotr M.
logo_PKW.jpg

Szanowni Państwo!
Z całego serca dziękuję za Wasze wsparcie oraz poparcie udzielone mi w wyborach samorządowych do sejmiku naszego województwa. Uzyskany wynik nie jest wystarczający do objęcia mandatu Radnego Sejmiku, ale przy tak skromnej i ograniczonej kampanii promującej moją kandydaturę ilość otrzymanych od Was głosów przerosła moje najśmielsze oczekiwania.
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM! To jest nasz wspólny sukces!
Kilkanaścioro z Was przysłało mi niezwykle ciepłe i serdeczne maile, w których zawarte były także ciekawe propozycje inicjatyw związane z Waszymi gminami. Na podkreślenie zasługuje fakt, iż chcecie działać na rzecz Waszych lokalnych i regionalnych społeczności ale bez oglądania się na układy i powiązania gminne czy polityczne. Dziś, za pośrednictwem tej strony internetowej, deklaruję swoje czynne wsparcie dla Was i Waszych pomysłów.
Wierzę, że uda się je zrealizować!

Zwycięzcom wyścigu wyborczego gratuluję i życzę owocnej pracy pro publico bono.

Piotr Jerzy Majcher

22 listopada 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

No Piotrze

portret użytkownika witold k

do odważnych świat należy... za młodu. Twoje deklaracje, to oryginalny przykład dla innych. Każde środowisko może u nas założyć grupę tematyczna.

Liczę, że wyborcze doświadczenie umocni cię. Wiadomo, co cię nie zabije, to cię wzmocni. Jak chodzi o RM to wybory były jakby nie były. Żadnej Świeżej krwi. Przerost treści nad formę. Może im pomożemy... czy pozwolą na umniejszenie RM, jako folwarku dla wybranych, dopust dla urzędników, podatników...

witold k

Idziemy... do przodu!

portret użytkownika Piotr M.

Mówisz tylko o młodych wiekiem czy także młodych duchem? :)
W czasie tej kampanii wyborczych poznałem wielu nowych ludzi młodych wiekiem, duchem...
I to jest coś pozytywnego, niesamowity sygnał, że na partiach, stowarzyszeniach czy innych grupach świat się nie kończy (jak uważają niektórzy)!
Idziemy... do przodu!

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.