Skip to main content

Protest

portret użytkownika PIS
mok.gif

W związku z nierzetelnym sprostowaniem podanym przez „Informacje Piotrkowskie” z 04.10.2010 wiadomości w sprawie wniosku o nadanie nazwy „ Solidarności” rondu przy zbiegu ulic Łódzkiej i Wysokiej oczekujemy jednoznacznego wskazania wnioskodawców jak również osób, które dołączyły swoje podpisy do tego wniosku.

Inicjatywę uhonorowania „Solidarności”w Piotrkowie Tryb. przedstawił radny PIS Piotr Masiarek 13.12.2009r na spotkaniu upamiętniającym rocznicę ogłoszenia stanu wojennego. W dniu 14.12.2009. radny PIS Adam Gaik poinformował o tej inicjatywie w radio Strefa FM. Formalny wniosek został złożony w lipcu bieżącego roku. Podpisali go wszyscy radni PIS; Beata Dróżdż, Adam Gaik i Piotr Masiarek, swoje podpisy dołączyli również radni reprezentujący klub RIG.

Na wniosku widnieje siedem podpisów, a nie dziewięć jak przekazują „Informacje Piotrkowskie”.

W związku z powyższym domagamy się sprostowania nieprawdziwej wiadomości podanej przez „Informacje Piotrkowskie” dotyczącej autorstwa propozycji nadania rondu nazwy „Solidarności”.

Mamy nadzieję, że nie podanie przez redakcję nazwy Prawo i Sprawiedliwość, której radni wystąpili z inicjatywą uczczenia Solidarności, nie jest wynikiem zakazu używania nazwy PIS, a także nazwisk jej radnych.

Traktujemy to jako kolejny błąd w pracy.

Wierzymy, że redakcja utrzymywana przez budżet miasta dołoży starań aby podnieść swój profesjonalny poziom i zachowywać szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystywaniu materiałów.

Anna Czapczyk
rzecznik PIS
w Piotrkowie Tryb.

Piotrków Tryb. 06.10.2010r

Wiadomości z 1 i 4 Października 2010

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak