Skip to main content

Wchodzę - po raz drugi

portret użytkownika pasternik

Szanowni Radni, Duchowni, Wojewodo, Prezydencie, Prezesowi, Przewodniczący, Dyrektorzy, Komendanci i Naczelnicy, mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego

Jestem od kilku dziesięcioleci bacznym obserwatorem życia społecznego, politycznego, religijnego naszego miasta. Troską napawa mnie beznadziejność, rozczarowanie jednych i buta, arogancja, pycha czy ignoranctwo innych.

Postanawiam podjąć szczególną pracę na rzecz ciągłej próby mającej na celu eliminowanie z naszego życia społecznego wszystkich tych elementów, które zagrażają dobru wspólnemu, marnotrawią nadzieje, pieniądze, pracę.

Osiągać te cele mam nadzieję poprzez szczególnego rodzaju publicystykę, dużo nie osiągnę bez szanownych państwa pomocy. Pomoc ta, to dzielenie się z innymi osobami, organizacjami materiałami, które Wam dostarczę. Wyciąganiem wniosków i naprawą ich będziemy razem wpływać na dobro wspólne.

W sposób szczególny liczę na piotrkowskie media, to media mają informować i kreować. To zaszczytna służba. Miło mi będzie gdy uznacie państwo moją pracę.
Z poważaniem
Pasternik

Piotrków Trybunalski, 15 maja AD 1996

5
Ocena: 5 (1 głos)
Twoja ocena: Brak