Skip to main content

Zdewastowana tablica

portret użytkownika Admin

W dniu wczorajszym (24.IX.2010) "odkryłem" fakt wandalizmu jaki miał miejsce w Piotrkowie Trybunalskim. Nieznani sprawcy, jak to zwykle bywa połamali pamiątkową tablicę i uszkodzili Dąb Pamięci poświęcony ppłk Edmundowi Margońskiemu, ofierze Zbrodni Katyńskiej.

Uważam ten akt wandalizmu za szczególnie niebezpieczny gdyż godzi on w pamięć Narodu Polskiego i powinien być ze szczególną determinacją ścigany o czym powiadomiona została Policja.
Na dowód powyższego przesyłam fotografie tablicy przed i po dewastacji.

Z wyrazami szacunku
Jacek Klecel

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Nie ma już nic świętego...

portret użytkownika Robert Szala

Co za czasy nastały? Nie ma już nic świętego - ciekawe kto to zrobił, czy to ,,młodzież wykształcona i z miasta" w pijanym widzie i z hasłem "róbta co chceta" na ustach, albo może ci co to dalej uważają, że w Katyniu to Niemcy zamordowali naszych oficerów -
-pisałem już o tym w przypadku Sieradza:

http://www.trybunalscy.pl/node/1664

Liczę na to

portret użytkownika witold k

że policja i straż miejska staną na wysokości... monitoring, zapytania, apele..., i wandal bądź przypadek zostanie ujawniony.

Przy tej okazji chciałbym wskazać na: jak powiedział poeta - Lże elity, inni mówią - białe kołnierzyki, ja owych nazywam opróżniacze rondla. Na co dzień ich dewastacji nie widzimy. Z tego powodu są groźniejsi niż wandal, który zniszczył tablicę.

Deklaruję 100 zł na odbudowę Tablicy i monitoring miejsca.

witold k

Czy ktoś wie...

portret użytkownika witold k

Czy jest prowadzone dochodzenie. Jakie są ustalenia. Sprawa wandalizmu, tego typu, to priorytet dla służb bezpieczeństwa miasta.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.