Skip to main content

Podziękowanie

portret użytkownika Antoni Macierewicz
A. Macierewicz

Szanowni Państwo! Minął czas wyborów Prezydenta Rzeczypospolitej, czas refleksji, czas pracy nad tym, aby wygrał nasz kandydat JAROSŁAW KACZYŃSKI. W Piotrkowie Trybunalskim, w powiecie piotrkowskim, oraz w całym Okręgu Wyborczym nr 10, możemy być dumni, bo wskazanie na Jarosława Kaczyńskiego to była dobra decyzja wyborców. Niestety, połowa populacji Polaków nie wzięła udziału w wyborach. I to jest wielki błąd, który będzie miał niewątpliwie negatywny wpływ na dalsze losy naszej ojczyzny, naszego narodu, naszego bytu narodowego.

Wszystkim tym naszym rodakom, którzy poświęcili swój czas, swój talent organizatorski, swoją energię dla dobrego efektu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości w Piotrkowie Trybunalskim i całej Ziemi Piotrkowskiej, składamy serdeczne podziękowanie i wyrazy uznania. Nasz wspólny wysiłek nie poszedł na marne, bo tu wygrał nasz kandydat - dr JAROSŁAW KACZYŃSKI!

Za kilka miesięcy będą w Polsce wybory samorządowe, a za rok parlamentarne. Wszystkich państwa z Obywatelskiego Komitetu Poparcia Jarosława Kaczyńskiego na Prezydenta RP, oraz każdego człowieka dla którego Polska jest najważniejsza, zachęcamy do dalszej pracy, aby „Polska była Polską” a jej los nie był uzależniony od ludzi leniwych i obojętnych. Niech wygrają kandydaci Prawa i Sprawiedliwości, bo powierzenie im losu naszej małej i dużej Ojczyzny, to wielka wygrana, to sprawiedliwość, to praworządność i roztropność. Rozbijmy razem ten „czerep rubaszny”, aby nie więził duszy narodu, „uprzątnijmy dom ojczysty” z afer, plugastwa, „naszych grzechów, win przeklętych, niech będzie biedny, ale czysty”.

Serdecznie pozdrawiamy sympatyków Prawa i Sprawiedliwości, naszych wyborców i wszystkich ludzi dobrej woli i patriotów.

Poseł na Sejm RP
/-/ Antoni Macierewicz

Przewodniczący
Obywatelskiego Komitetu Poparcia J.Kaczyńskiego
/-/ Piotr Masiarek

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak