Skip to main content

Zdaniem posła - Prezydent za wszelką cenę

portret użytkownika Robert Telus

Za nami pierwsza tura wyborów prezydenckich a ja wciąż zastanawiam się z czego jeszcze wycofa się nasz „hrabia” Komorowski. A wycofuje się i niczym lis na polowaniu sprytnie unika wszelkich kłopotliwych kwestii, które nie daj Boże jeszcze bardziej obnażyłyby jego polityczną słabość. Przykład numer jeden – prywatyzacja służby zdrowia. Przykład numer dwa – wycofanie żołnierzy z Afganistanu.

Ciekawe czy (a może kiedy?) marszałek zacznie się wycofywać z innych swoich pomysłów, jak choćby strategia wyjścia z NATO(!), o której dyskutował z premierem Tuskiem? I kolejny tak ważny dla Polaków temat – in vitro. Otóż zdaniem Komorowskiego metoda ta powinna być finansowana z budżetu państwa i traktowana jako inwestycja. Ale uwaga! – Tu zwracam się w szczególności do zwolenników PO i in vitro – nie każdy jednak zasługiwać ma na takie dofinansowanie. Tylko piękni, zdrowi i bogaci, chciałoby się powiedzieć, będą mogli dostąpić tego zbrodniczego „zaszczytu”.
Lista super pomysłów (czytaj: błędów i wpadek) Bronisława Komorowskiego, z których może a czasami wręcz powinien się wytłumaczyć i wycofać jest długa. Jedno jest pewne, na razie wycofują się wyborcy… z poparcia dla Komorowskiego. I oby tak dalej!

Robert Telus
Poseł na Sejm RP
www.telusrobert.pl

30.06.2010 r.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Szanowmy Panie pośle...

przede wszystkim cieszę się ,że zaszczyca Pan swoją osobą stronę trybunalscy.pl zauważając na pewno sprawy istotne.
Mnie osobiście jednak wydaje się tak jak Pan , czy Pan poseł A.Macierewicz powinni kłaść nacisk na polską rację stanu. Bo przyjmując w czarnowidztwie, że pan Bronisław zostaje Prezydentem , nasuwa się pytanie :co dalej?
Moje wysiłki, nie wiem , idące w kierunku pokazywania różnorodności myśli, spotykanie się z ludźmi i wymiana poglądów powinna prowadzić do jednego- do polskiej racji stanu. Mnie naprawdę będzie obojętne jaka opcja starcza Nam na dzień dzisiejszy, dla mnie się liczy Rzeczpospolita, duże słowo tylko nie każdy rozumie Rzecz i Pospolitą. Moim niedoścignionym wzorem pozostaje Józef Piłsudski. Człowiek wielkiego serca i wielkiego umysłu.
Nie pytaj się co Ojczyzna zrobiła dla Ciebie , spytaj co Ty zrobiłeś dla Ojczyzny.
Pozdrawiam

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.