Skip to main content

Zdaniem posła - Pseudodebata PO

portret użytkownika Robert Telus

Co tu dużo mówić, wbrew oficjalnemu werdyktowi Państwowej Komisji Wyborczej kampanię wyborczą, przynajmniej tą do wyborów prezydenckich, mamy już w pełni. Najlepszym tego dowodem była niedzielna „debata” kandydatów na kandydatów Platformy Obywatelskiej. Cudzysłów jest tutaj jak najbardziej wskazany, bo polityczne widowisko PO z debatą nie miało nic wspólnego. Nie mnie oceniać jej poziom, ale na ten temat wypowiedzieli się fachowcy zgodnie stwierdzając powyższe.

Medialny spektakl wyreżyserowany do granic absurdu w najmniejszym nawet detalu miał na celu tylko i wyłącznie głośną, by nie powiedzieć krzykliwą promocję Platformy i jej rzekomych sukcesów. Spektakl, bo jak inaczej nazwać z góry ustalone odpowiedzi na z góry ustalone pytania w dodatku zadawane przez partyjnych znajomych. Finał był taki, że oczywiście nie było ani zwycięzcy ani przegranego. No chyba, że zgodzimy się z opinią internautów, według których zwycięzcą debaty były… nogi prowadzącej posłanki PO Joanny Muchy. Ciekawe tylko czy ten zwycięzca też był wyreżyserowany?

Robert Telus
Poseł na Sejm RP
www.telusrobert.pl

23.03.2010 r.

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Pseudodebata

portret użytkownika witold k

to po pierwsze. Jeśli naprawdę miałbym wybierać miedzy interesami szanownego teścia a szanownymi generałami WSI to zapewne zostałbym w domu.

witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.