Skip to main content

List posła Antoniego Macierewicza do uczestników spotkania noworocznego Stowarzyszenia Prawica Razem

A. Macierewicz

Publikujemy list posła Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Antoniego Macierewicza napisany do uczestników spotkania noworocznego Stowarzyszenia Prawica Razem. Nieobecność posła spowodowana była ważnymi głosowaniami w sejmie. Prezydent Krzysztof Chojniak nie wyraził zgody na odczytanie tego listu podczas spotkania noworocznego.

List posła Macierewicza

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Moja refleksja

Dziękujemy panie pośle! Ten list to prawdziwa gałązka pokoju, to dowód wielkiej rozwagi politycznej, ale nade wszystko wyraz szacunku i miłości do Piotrkowian. Nie mogę zrozumieć dlaczego pan Prezydent naszego miasta już po raz drugi zachował się nie fair wobec posła Ziemi Piotrkowskiej? Dlaczego nie przeczytał tego listu w czasie uroczystości opłatkowej, dedykowanego przecież do wszystkich uczestników spotkania? To bardzo przykre zdarzenie!
Monika B.

Ja uważam,

portret użytkownika witold k

że Prezydent ich miasta zachował zdrowy rozsądek i konsekwencję. Co innego spotkać się z Kołem Radia Maryja, do biskupa na kawę pojechać, zausznika posłać tu i tam ale... do licha wprost przyznać się do posła Macierewicza takiego jednoznacznego... toż to samobójstwo. Dziś silikony, świecidełka i bunkrowanie kasy na fali... Jeny, jak sobie pomyślę, że na cały głos towarzystwo usłyszałoby, że w 2007 roku Piotrków odbił się od dna... wielu by się mogło gorzej poczuć.
witold k

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.