Skip to main content

Uwagi dla nowych użytkowników

portret użytkownika TBM

Ostatnimi dniami Trybunalscy.pl stali się obiektem zainteresowania spamerów. Na szczęście niegroźnymi - kilkanaście myszkujących po sieci botów (programów) założyło sobie u nas konta. Zmuszony byłem podjąć środki obronne: został zainstalowany moduł sprawdzający, czy osoba zakładająca konto jest człowiekiem.

Podczas zakładania konta każdy będzie musiał odpowiedzieć na proste pytanie typu "7+2=?". Mam nadzieję, że to wystarczy i nie trzeba będzie wprowadzać ostrzejszych restrykcji.

Za niedogodności z góry przepraszam... choć... w zasadzie miło będzie wiedzieć, że jesteśmy we własnym gronie żywych (białkowych) ludzi ;-) W Sieci czasem trudno odróżnić bota od człowieka :-)

Bartek Mańk

Dziękuję...

portret użytkownika witold k

w swoim imieniu i kilku użytkowników o których wiem, że służą sprawie - nie tylko za założone utrapienia dla automatów. Także za ciągłe dopilnowywanie portalu za: piotrkowskiego orzełka na przeglądarce, przetłumaczenie kolejnych komunikatów, założenie działu dla zakręconych.... Zarejestrowała sie już osoba, która wstępnie zaoferowała pomoc przy tłumaczeniu może...
witold k

Dawaj ją Pan... ;-)

portret użytkownika TBM
cytuję witold k

Zarejestrowała sie już osoba, która wstępnie zaoferowała pomoc przy tłumaczeniu może...

Super! Nieprzetłumaczone są głównie treści maili powiadamiających o nowych wpisach... Czekam na kontakt, jeśli będą kłopoty z dotarciem do źródeł...

Bartek Mańk

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.