Skip to main content

Gdzie są piotrkowscy radni V kadencji

portret użytkownika witold k

na początku powstawania inicjatywy trybunalskich.pl co najmniej trzech radnych deklarowało pomoc... Kilku radnych poprzednich kadencji także było z nami. Tyle się w mieście dzieje... czy ktoś czyta strony, blogi piotrkowskich radnych. Gdzie można dowiedzieć się co i na jaki temat mówi radny ten czy tamten... Jak tam forum radnych na stronie RM...

o ile wiem...

portret użytkownika Piotr M.

... to tylko radny Paweł Ciszewski ma swój blog.
A innych jak spotkam to zapytam ;)
Pytanie z innej strony: czy "Prawica Razem" ma swoją aktualną stronę internetową?
Stara jest tu: http://www.piotrkowskie.com.pl/prawica/index.html

wysłałem...

portret użytkownika witold k

powiadamiającego meila do następujących radnych.
Staszek Mariusz
Stasiak Tomasz
Paweł Ciszewski
Karol Sima
Paweł Machera
Konrad Czyżyński
Rafał Czajka
Beata Dudzińska
Piotr Masiarek

witold k

?

portret użytkownika Piotr M.

Czy to znaczy, że wyżej wymienieni Radni nie odbierają poczty elektronicznej?

??

portret użytkownika Piotr M.

A może nie mają swojego mejla?

Mam meila

portret użytkownika Piotr Masiarek

Przywołany do tablicy na forum trybunalskich.pl w wątku „Gdzie są piotrkowscy radni V kadencji” uprzejmie informuję, że z satysfakcją obserwuję rozwój - także rozmach Portalu, do którego swoją cegiełkę dołożyłem, w którym czasem coś piszę. W zupełności zgadzam się, że działalność rady jak i poszczególnych radnych to działalność jawna i powinna być przedmiotem publicznej debaty. Zwracam przy tym uwagę, że tak poniekąd dzieje się. Owszem nigdy nie za dużo informacji na ten temat. Osobiste świadectwo na pracę typu blog internetowy a i owszem. Jednak jest tutaj pewien problem. Dlatego to, co robi Portal trybunalscy.pl gdzie nie można w ogóle zaistnieć bez rejestracji jest krokiem w dobrą stronę. Na razie Samorząd to zakład pracy i troska o miejsce pracy w tym zakładzie. Jest mi z tym źle i chciałbym to zmieniać. Wiem, że wielu radnych tak uważa. Wyrażam w tym miejscu nadzieję, że nie tylko przywołani w wątku radni odezwą się. To, że nie reagują od razu wynika raczej z nawału pracy... tak myślę.

Przepracowanie Radnych RM?

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Piotr Korzeniowski. Witam! W Nowym Yorku jest mniejsza liczba radnych niż w Piotrkowie Trybunalskim, pracują społecznie i jakoś nie narzekają na nadmiar obowiązków! No, rozumiem to! Kapitalistyczny Nowy York, to mała mieścina w porównaniu do socjalistycznego giganta, Piotrkowa, to i problemów dużo mniej. Kisiel mawiał: w socjalizmie bohatersko pokonuje się trudności, których w normalności w ogóle nie ma!
Pozdrawiam! P. Korzeniowski

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.