Skip to main content
portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Drodzy Członkowie i Sympatycy UPR!

Dobrze wiemy, że osiągnięcie sukcesu w wyborach nie jest rzeczą łatwą i wymaga od nas wiele pracy i zaangażowania. Jako partia pozaparlamentarna nie otrzymujemy subwencji z budżetu, wobec czego całą kampanię finansujemy z własnych składek członkowskich oraz dobrowolnych darowizn. Jednakże mamy coś, czym nasi konkurenci nie mogą się pochwalić - jest to oddanie oraz zaangażowanie zwykłych ludzi, dzięki któremu nasza partia zebrała wymaganą liczbę podpisów i kandyduje w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Dzisiaj chcemy Was prosić o pomoc po raz kolejny, tym razem w przeprowadzeniu kampanii wyborczej.

http://www.kwupr.pl

16 maja 2009

0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Programy wyborcze!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Chętnie bym porównał programy wyborcze:
Prawicy RP i Libertasu z programem UPR-u?
Może zwolennicy Prawicy RP i Libertasu pochwalą się swoimi programami wyborczymi? Piotr Korzeniowski

Programy wyborcze?

Programy wyborcze do Europarlamentu? A po co? Przecież tam o niczym się nie decyduje, jest to ciało pseudoplityczne bez kompetencji i możliwości. To jedno, a po drugie jedynie UPR ma konkretny i jasny program wyborczy. Reszta tzw. partii politycznych ma stek pobożnych życzeń w rodzaju: "Mamy być wszyscy piękni, wspaniali, młodzi, zdrowi i bogaci i tak ma być od zaraz i od tej chwili". PO(populizm oligarchii) wraz z PiS(populizm i socjalizm) to jedna i ta sama banda podobna do PSLD, tylko inaczej się nazywająca i o innym składzie personalnym, mówiąca co innego, a robiąca to samo tyle, że w innej kolejności. To dlaczego się Pan pyta o program wyborczy, przecież takowy nie istnieje oprócz jednego: dorwać się do koryta, oby było ono jak największe i najgłębsze. W demokracji obowiązują dwie zasady: 1. BRAK ZASAD i 2. Kłam, aż cię wybiorą.

Brak programu to też program!

portret użytkownika Piotr Korzeniowski

Jeżeli ktoś daje sygnał, że nie ma programu (albo nie daje sygału, a marzy mu się korytko) to jest to bardzo ważna wiadomość dla wyborcy! Na przykład jeden bardzo szanowany w Łodzi profesor startujący z listy PO porozsyłał zaproszenia do nieznajomych z portalu Nasza Klasa, żeby stali się jego znajomymi! Czyż to nie pierwszorzędny program wyborczy?
Piotr Korzeniowski

Zasady - BRAK ZASAD i Kłam, aż cię wybiorą!!

Zasady - BRAK ZASAD i Kłam, aż cie wybiorą są bardzo skuteczne w demokracji i dają efekt zdobycia i utrzymania władzy. Czy ludzie prawicy z różnych ugrupowań i partii zajmujący się polityką mają powyższe, podstawowe zasady demokratyczne przestrzegać, aby zdobyć władzę i zrobić względny porządek w mieście albo w kraju? Czy raczej nie? A zasady moralne, etyczne fundamenty, którymi kieruje się człowiek prawicy mają iść w kąt? Jak "robić" politykę, gdzie kłamstwo i krętactwo jest w cenie i triumfuje? Tylko władza autorytarna i dyktatura może wprowadzić ład, prawo oraz zachowanie i przestrzeganie ładu i prawa, a także utrzymanie suwerenności państwa i wolności obywateli. Oczywiście pod warunkiem, że dyktatura nie będzie lewicowa w każdej postaci. Kto w Polsce jest w stanie obecnie wprowadzić dyktaturę? Dyktatura demokracji jest bardzo niebezpieczna, przed czym przestrzegł już nas papież Jan Paweł II. Demokracja ułatwia manipulacje większością, która jest niedoinformowana i niedouczona i nie potrafi wyciągać wniosków z różnych faktów, często bardzo skomplikowanych procesów politycznych i ekonomicznych. Mamy taki skutek jaki mamy dziś nie tylko w Polsce ale również w świecie, że wspomnę o wyborach w Ameryce, gdzie wybrano komunistów na prezydentów kraju.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.