Skip to main content

Quo vadis Europa?

portret użytkownika Robert Szala
grafa_prop.php.jpg

Nieufność wobec Prus
Na samym wstępie pragnę jasno podkreślić, że książka niniejsza nie jest skierowana przeciwko Niemcom, a jedynie przeciwko pewnemu modelowi Unii Europejskiej pochodzenia niemieckiego, który odbieram jako nie do przyjęcia; jest on również nie do przyjęcia dla wielu innych Europejczyków, tym wielu Niemców . Oczywistym przykładem jest tu Konrad Adenauer, uważany za jednego z ojców Unii Europejskiej. Jego wizja była inna i całe swoje życie był przeciwnikiem tego, co określał jako pruskie wpływy w Niemczech. Niestety, jednak to właśnie ta pruska wizja jest dzisiaj realizowana
w Unii Europejskiej.

Książka w załączniku.

Maciej Giertych

ZałącznikRozmiar
quo_vadis_pol.pdf307.98 KB
0
Nikt jeszcze nie ocenił tej publikacji. Bądź pierwszy
Twoja ocena: Brak

Tzw. Unia Europejska w Piotrkowie - jeszcze jedno kłamstwo!

Jeszcze jedno kłamstwo przez piotrkowskich eurofaszystów zostało w naszym mieście umiejętnie przemycone w niedoinformowane społeczeństwo. Jak podano na oficjalnej stronie Urzędu Miasta 8.V.2009r. odbył się koncert z okazji "Dnia Europy", jak podano w dalszej części informacji na początku koncertu odegrano hymn Unii Europejskiej. Wykonano hymn nie istniejącego państwa, które ma już swe symbole - flagę, taką niebieską tkaninę z żółtymi gwiazdkami oraz hymn tzw."Odę do Radości.

Unia Europejska jako PAŃSTWO będzie istnieć jeżeli wszystkie państwa ratyfikują Traktat Lizboński, wówczas będzie można wprowadzać symbolikę państwa. W obecnym stanie prawnym od lat lekko licząc 1995-1997 wprowadza się na siłę symbole, które nie mają żadnego znaczenia. A niedouczeni ludzie, a szczególnie nauczyciele(sic!)tę UE bardzo nam narzucają, nie zdając sobie z negatywnych skutków rozwiązań prawnych, moralnych, społecznych, ekonomicznych, politycznych, wojskowych i innych.

Lecz czemu dziwić się prowincjalnemu miastu Piotrków i jego elitom ulegającym eurosocjalistycznym mrzonkom, jak podobnie, a może jeszcze bardziej ulegają im kolejni prezydenci i premierzy, ministrowie i inne "elity" ogólnopolskie.

Opcje wyświetlania odpowiedzi

Wybierz preferowany sposób wyświetlania odpowiedzi i kliknij "Zapisz ustawienia" by wprowadzić zmiany.