Skip to main content

Macie Państwo wolną chwilę...

portret użytkownika Seneka
polska_flaga01.jpg

Ważne wybory

Dobiega końca ważna w swych dalekosiężnych skutkach kampania wyboru naszego Prezydenta, Prezydenta Polski. Minione pięć lat to okres wystarczający by dobrze przyjrzeć się dotychczasowym rządom zjednoczonej Prawicy oraz osiągnięciom Prezydenta, który był i jest przez nią proponowany na następną kadencję.

Uważnie śledziliśmy wypowiedzi Pana Prezydenta, ich merytoryczną wartość, sposób prezentacji na rozlicznych spotkaniach i panelach, realizację zdecydowanej większości wyborczych obietnic by mieć pewność, że w kolejnej kadencji doskonale spożytkuje zdobyte doświadczenie i z tą samą imponującą energią przystąpi, wraz z rządem do realizacji nowych, jeszcze ambitniejszych celów ku pożytkowi wszystkich Obywateli Rzeczypospolitej.

Wypowiadając się przed laty na panelu partii powołanych do bytu dzięki zwycięstwu Wielkiej Solidarności napisałem:

Quote:

"...Wypełniając testament naszych przodków powzięliśmy zamiar, by uczestniczyć w budowie wspólnej Europy, jej pomyślności i bezpieczeństwa, by na pytanie czy budować społeczeństwo obywatelskie odpowiedzieć twierdząco, być podmiotem kreującym swą przyszłość i choć niekoniecznie primus inter pares ale zawsze wśród równych ...Jeśli naród przetrwał zabory, okupację, zachował język i kulturę cały czas wzbogacając dziedzictwo narodowe, nie odda tego będąc suwerenem...Polska i Polacy współcześnie uzyskali potwierdzenie dla słuszności swego oporu i uporu w dążeniu do celów, które wytyczali nasi poprzednicy. Myśmy odnieśli sukces najważniejszy - odzyskaliśmy suwerenność..."

Teraz czas by swą aktywnością w dniu wyporów prezydenckich potwierdzić, że dla nas Polaków wybór najważniejszej Osoby w Państwie, Prezydenta Rzeczypospolitej jest Racją Stanu a nasz patriotyzm jest kontynuacją patriotyzmu naszych przodków, którzy nam tę wolność wywalczyli i przekazali już Wolną Ojczyznę by jej strzec i dla Niej żyć.

Jestem przekonany, że moi Rodacy uważnie śledzili bieg spraw publicznych ostatnich dekad i lekcję z tej obserwacji zaprezentują w niedzielę przy urnie wyborczej.

Proszę, idźmy na wybory!

Seneka

10 lipca 2020

5
Ocena: 5 (4 głosów)
Twoja ocena: Brak