Skip to main content

Wycofać lekarza z Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności

portret użytkownika witold k

Wycofać lekarza z Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności, ponieważ jego obecność wprowadza w błąd pacjenta, co skutkuje dalszym upadkiem misji Służby Zdrowia.
Oto przykład sprowadzania Służby Zdrowia to poziomu bura obsługi (odfajkowania) klienta.

Pacjent 60+ po latach funkcjonowania z szeregiem zdrowotnych obciążeń: Choroba wieńcowa, niedokrwienna serca, (stan po angioplastyce) osteoporoza, stan po urazach kręgosłupa, zwyrodnieniach, elementach uszkodzenia centralnego układu nerwowego z cukrzycą - postanawia ulżyć sobie, dać szansę sobie i Służbie Zdrowia. Występuje do Miejskiego Zespołu ds. Orzekania o Stopniu Niepełnosprawności z prośbą nadania przywileju pracy 7 godzin dzienne i dodatkowego urlopu. Wyjaśnia, że w ten sposób, taką ma nadzieję, przedłuży swój czas po tej stronie.

 • Zanosi do urzędniczki przykładowe dokumenty lekarskie 5 lat historii różnych problemów czy przypadków. Pani przebiera je wedle jakieś przyrodzonej zdolności pozwalającej jej na odróżnianie kopii od oryginałów tychże dokumentów. Nie reaguje na informacje że to są kopie, czego gołym okiem nie może podważyć.
 • Komisja. Pani naprędce w obecności pacjenta (odręcznie) opisuje choroby i stan funkcjonowania pacjenta. Komisja: lekarz w obecności pacjenta przegląda przygotowany plik, słucha i pisze. Sprawia wrażanie zainteresowanego.
  Resztę w tym braku podpisów na Orzeczeniu w stopniu Lekkim pominę. Nie podpiszę podanego mi Orzeczenia, tym samym dokument nie zaistnieje. Nie odwołam się od decyzji. Zostawiam piłkę po stronie Służby Zdrowia.

  Choć rozumiem asekuracje wynikające z przyrodzonego nam PRL-kom drobnego cwaniactwa, to ustawowe traktowane wszystkich jako potencjalnie nieuczciwych jest nie do przyjęcia. Non possumus.

  witold k

  23 stycznia 2019

 • 5
  Ocena: 5 (10 głosów)
  Twoja ocena: Brak